Jakie trendy zaskoczą nas tej jesieni

Trendy jesień 2013 to przede wszystkim ogromne pole do kreatywności dla ludzi flirtujących z modą. Znajdziemy wśród nich ponownie powrót do modnych w latach siedemdziesiątych dodatków. buty na koturnie w wydaniu współczesnym, oraz dodatki z plastiku, będą kluczem do sezonu. Nie zabraknie też pośród ubrań motywów zwierzęcych, które pięknie będą się komponować z gładką fakturą pozostałej części stylizacji.

biżuteria

Autor: Diva
Źródło: diva

Jeżeli chodzi o barwy, to moda jesień 2013 zachęci nas ponownie do tworzenia kontrastowych zestawów. Wśród nich będzie dominować czarny i amarant w wydaniu glamour. Popularne w ubiegłych zimowych kolekcjach purpury i granat, też będą nadal modne.
Wspominając dla odmiany o fakturze, zapominamy natychmiast o kwiatkach na rzecz materiałów gładkich. Wśród wzorów dozwolonych w tym roku, oprócz zwierzęcych, również pojawią się motywy czerpane z geometrii. W dużo grzeczniejszej niż na wybiegach wersji, będą trafiać do sieciowych sklepów zarówno na ubraniach pełnych klasy, jak też bardziej swobodnych. Po raz kolejny pokaże się wśród nich też pepitka.

W sprawie obuwia na czasie, buty na koturnie będą zdecydowanie górować, koniecznie jednak w wersji szykownej. Dalej zostają z nami znane z wiosny metaliczne, oraz lakierowane akcenty. Co więcej powrócą sznurowania – od których mogłyśmy się odzwyczaić przez ostatnie kilka lat.

trendy jesień 2013 to także niezbędne dodatki idealnie dobierane do stroju. Warto wybrać kontrast, ponieważ muszą być zauważalne. Duże bransolety zrobione z plastiku, apaszki z motywami zwierzęcymi, złote, długie wisiorki – dowolność w tym temacie jest wielka, ale każdy stylista podkreśli, że w modnym zestawieniu bez nich ani rusz. Pośród toreb proponowanych na jesień-zimę tego roku, opcjonalne będą malutkie kopertówki i ogromne torby, chętnie w efektownym, lakierowanym wydaniu.

Moda jesień 2013 jest ubóstwieniem kobiecości. Koniecznie będziemy podkreślać figurę i w zapomnienie odejdą za luźne kroje kurtek, marynarek (https://www.noor.pl/pl/page/7/kolekcja/20/Marynarka%20br%C4%85zowa%20w%20krat%C4%99) i swetrów. Najbardziej pożądany look tego sezonu, będzie miał w sobie coś drapieżnego. Gładkie spodnie rurki z imitacji skóry będą praktycznie obowiązkowe, a w zestawieniu z przyjemnym w dotyku, obcisłym kardiganem, stworzą stylizację na wszystkie okazje.

Źródło: htttp://kraina-stylu.pl/