• Home
  • Klasa-strUrodowe tricki
  • Jakie zabiegi w profesjonalnych salonach kosmetycznych są stosowane często przez panie? Jak masaż wpływa na naszą formę?

Jakie zabiegi w profesjonalnych salonach kosmetycznych są stosowane często przez panie? Jak masaż wpływa na naszą formę?

Kobiety lubią ładnie wyglądać oraz komfortowo czuć się we własnym ciele. Troska o swoje ciało natomiast wymaga sporo czasu i wysiłku. Nie można tylko od czasu do czasu interesować się tą kwestią, należy robić to systematycznie.

Tabletki

Autor: Patrik Nygren
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie są najczęstsze zabiegi wybierane przez panie?
Metamorfoza prowadzona przez Katarzynę Jarosz

Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Dobre samopoczucie można osiągnąć oddając się różnego rodzaju zabiegom relaksującym. Masaż (salon masażu katowice) to zapewne jeden z najbardziej znanych zabiegów. Są różne metody, od takich, jakie rozluźnią bolące mięśnie, po bardziej relaksujące. Metod jest naprawdę sporo. Mamy masaże balijskie, albo natryskowe, gorącymi kamieniami oraz sporo innych. Każdy trochę inaczej wpływa na nasze ciało. Możemy sobie zamówić masaż ( fizjoterapeuta sportowy wrocław ) na daną część ciała, przykładowo na szyję i kark, jeżeli tylko w tym miejscu czujemy dyskomfort z powodu spiętych mięśni. Na pewno jest to świetny sposób na dbanie o własne ciało.
Panie zwracają baczną uwagę na stan swoich paznokci. Z tego względu lubią zabiegi pedicure i manicure, aby zatroszczyć się o nie w sposób profesjonalny. Na pewno w wysokiej klasy salonach można liczyć na profesjonalny zabieg. Można poprosić o manicure francuski, który jest bardzo popularny ponieważ daje naturalny efekt. Coraz bardziej lubiany jest manicure japoński, jaki polega na naniesieniu na płytkę paznokcia specjalnej pasty z keratyną i witaminami, którą trzeba wmasować, następnie paznokcie ładnie się poleruje. Rezultat jest ładnie naturalny.

Gdy chodzi o pedicure, to popularny jest fish peeling, gdzie stopy wkładamy do wody, w której pływa mnóstwo małych rybek. Oczyszczają one stopy z suchego naskórka, pozostawiając skórę bardzo miękką. Warto się na taki zabieg skusić.