Jedna z większych nierozwiązanych tajemnic, czym będzie zawartość torebek większości pań.

Torebka damska od wieków jest niezgłębioną tajemnicą dla większości mężczyzn. Jest jak jaskinia skrywająca pełne tajemnic rzeczy, o których istnieniu będzie jedynie wiedzieć pilnująca tajemnic kapłanka i tajemnicy tej strzeże pilnie przed innymi domownikami.

kliknij kliknij tu

Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
W zależności od rozmiaru takiej torebki i stylu kobiety, zawartość waha się od kilkunastu elementów do kilkudziesięciu i więcej. W prostej wersji znaleźć tam można tylko najpotrzebniejsze rzeczy, to znaczy komplet dokumentów, telefon komórkowy, zestaw kluczy do domu, portfel z pieniędzmi, okulary przeciwsłoneczne, chusteczki jednorazowe, balsam do rąk, błyszczyk do ust, składane lustereczko, mały grzebień oraz rzecz jasna rajstopy na wszelki wypadek. Bardziej wypasiona wersja zawiera dodatkowo notes z adresami, miniaturową parasolkę, paczkę gum, komplet pilników do paznokci i butelkę lakieru do uzupełnienia ewentualnych odprysków. Przydają się oczywiście plastry opatrunkowe, igła z nićmi, tabletki od bólu głowy i inne akcesoria.

To wszystko nic w porównaniu do hitu ostatniego czasu, jaki powalił kobiety na klęczki. I to niestety dosłownie, bo z powodu ciężaru, jaki sobie zafundowały.

Jeżeli ta tematyka Cię wciąga, to masz możliwość zdobyć podobne dane na prezentowane zagadnienie. Po to odwiedź proponowany serwis www.

Tym cudem są damskie torby na zakupy. Ta zwyczajnie brzmiąca nazwa nie powinna mylić. To nie jest pusta siatka, jaką zapełnia się zakupami i opróżnia po przybyciu do mieszkania. Wręcz przeciwnie, to klasyczna torebka, do jakiej dodatkowo można spakować mniejsze zakupy. I tu zaczyna się zabawa. W zasadzie nie da się podać zawartości takich torebek, gdyż zależnie od możliwości finansowych i momentu w życiu można tam znaleźć dokładnie to co w dowolnym sklepie w galerii handlowej.

Dziecko

Autor: Melissa Hillier
Źródło: http://www.flickr.com
Młode mamy noszą zestaw pieluch, smoczki i na przykład dawno zakupione lecz nie wyjęte trampki dla niemowlaka – trampki dla niemowlaka. Zbuntowane nastolatki mogą pochwalić się paczką papierosów, zużytymi biletami z kręgielni, puszką energetyka i przykładowo okularami słonecznymi. Starsze panie nie ustępują na krok, gromadząc w czeluściach pudry, szminki, stare fotografie oraz tabliczkę czekolady dla wnuka.