Jedna z większych nierozwiązanych tajemnic, czym będzie zawartość torebek większości pań.

Torebka damska od wieków jest niezgłębioną tajemnicą dla większości mężczyzn. Jest jak jaskinia skrywająca pełne tajemnic rzeczy, o których istnieniu będzie jedynie wiedzieć pilnująca tajemnic kapłanka i tajemnicy tej strzeże pilnie przed innymi domownikami.

kliknij kliknij tu

Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
W zależności od rozmiaru takiej torebki i stylu kobiety, zawartość waha się od kilkunastu elementów do kilkudziesięciu i więcej. W prostej wersji znaleźć tam można tylko najpotrzebniejsze rzeczy, to znaczy komplet dokumentów, telefon komórkowy, zestaw kluczy do domu, portfel z pieniędzmi, okulary przeciwsłoneczne, chusteczki jednorazowe, balsam do rąk, błyszczyk do ust, składane lustereczko, mały grzebień oraz rzecz jasna rajstopy na wszelki wypadek. Bardziej wypasiona wersja zawiera dodatkowo notes z adresami, miniaturową parasolkę, paczkę gum, komplet pilników do paznokci i butelkę lakieru do uzupełnienia ewentualnych odprysków. Przydają się oczywiście plastry opatrunkowe, igła z nićmi, tabletki od bólu głowy i inne akcesoria.

To wszystko nic w porównaniu do hitu ostatniego czasu, jaki powalił kobiety na klęczki. I to niestety dosłownie, bo z powodu ciężaru, jaki sobie zafundowały. Tym cudem są damskie torby na zakupy. Ta zwyczajnie brzmiąca nazwa nie powinna mylić. To nie jest pusta siatka, jaką zapełnia się zakupami i opróżnia po przybyciu do mieszkania. Wręcz przeciwnie, to klasyczna torebka, do jakiej dodatkowo można spakować mniejsze zakupy. I tu zaczyna się zabawa.

Jeżeli myślisz, że ten artykuł jest wartościowy, prędko przeczytaj jeszcze szczegóły tutaj (https://karuso.pl/kategoria/pierscionki-meskie), wtedy z pewnością zapamiętasz większą ilość danych.

W zasadzie nie da się podać zawartości takich torebek, gdyż zależnie od możliwości finansowych i momentu w życiu można tam znaleźć dokładnie to co w dowolnym sklepie w galerii handlowej.

Dziecko

Autor: Melissa Hillier
Źródło: http://www.flickr.com
Młode mamy noszą zestaw pieluch, smoczki i na przykład dawno zakupione lecz nie wyjęte trampki dla niemowlaka – trampki dla niemowlaka. Zbuntowane nastolatki mogą pochwalić się paczką papierosów, zużytymi biletami z kręgielni, puszką energetyka i przykładowo okularami słonecznymi. Starsze panie nie ustępują na krok, gromadząc w czeluściach pudry, szminki, stare fotografie oraz tabliczkę czekolady dla wnuka.