Już dziś wybierz podarek dla swojego faceta – prawdopodobnie wisiorek będzie dobrym rozwiązaniem

Nabywanie upominku dla faceta to kłopotliwe zadanie. Zapewne przekonała się o tym już w zasadzie każda kobieta, jaka zmuszona była zmierzyć się z tym zadaniem już niejednokrotnie.

Jeżeli i w tym roku nie posiadasz pomysłu na upominek to prawdopodobnie warto posłuchać naszych propozycji, które mogą Cię zachęcić.
zabieg

Nie ulega wątpliwości, że w sklepach jesteśmy w stanie zakupić niemal wszystkie. Jeśli jednakże przyjdzie co do czego to niesłychanie trudno będzie nam znaleźć to co w stu procentach nam się podoba i pasuje do naszego partnera. Dlatego też dobrze byłoby się przed zakupami zastanowić czego nasz mąż nie posiada i co byłoby mu potrzebne. Naszą myślą dziś są męskie łańcuszki, jakie uda nam się zdobyć w niejednym sklepie jubilerskim. Dla każdego mężczyzny, który wierzy w Boga rekomendowany jest medalik szkaplerzny, który symbolizuje macierzyńską miłość Maryji. Będziemy musieli natomiast pomnieć, że jego noszenie symbolizuje przynależność do kościoła , zatem nie jest to byle jaki łańcuszek. Jeśli nie jesteś przekonana, iż medalik z wizerunkiem Maryji czy Jezusa przypadnie Twojemu mężowi do gustu to prawdopodobnie warto byłoby postawić na tradycyjny krzyżyk. Będzie on z pewnością świadczył o tym, iż jest to osoba wierząca.
wyprawa na wspinaczkę górską

Autor: sunriseOdyssey
Źródło: http://www.flickr.com
włosy
Naturalnie możesz postawić również na bardziej renomowane upominki.

Stylowa koszula, woda perfumowana lub portfel (Zobacz więcej: duże portfele damskie skórzane) to rzeczy z jakich na pewno ucieszy się nasz partner. O ile chciałabyś coś mniej oklepanego to wówczas rekomendujemy Ci gry planszowe, jakie ostatnio cieszą się dużą wziętością.