Każda dama ma szansę wybrać ładne błyskotki dla siebie, ponieważ dzisiaj nie trzeba patrzeć na cenę

Biżuteria to wyjątkowo gustowny dodatek do ubioru, lecz niestety – jest ona dosyć kosztowna. Nie znaczy to mimo wszystko, że trzeba zrezygnować z gustownych ozdóbek.

zabieg

Autor: Chris
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś każda kobieta może nabyć wSPAniałe błyskotki: klipsy, korale albo bransoletki. Rozwiązaniem jest w tym przypadku biżuteria ręcznie wykonywana, czyli hand made.
kolczyki ręcznie robione

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Załóż kolczyki do uszu – to na bardzo piękna ozdoba
fotogram - wakacje

Autor: Harco Rutgers
Źródło: http://www.flickr.com
Kolczyki zaliczają się do najbardziej lubianych błyskotek noszonych przez panie. Są one piękne, eleganckie, a do tego w przeciwieństwie do pozostałych elementów biżuterii w ogóle nie zawadzają podczas wypełniania codziennych obowiązków. Kolczyki można nosić krótkie albo długie, proste albo zdobione szkiełkami, złote albo srebrne. Obecnie niezwykle modne są kolczyki ręcznie robione. Można je nabyć za stosunkowo nieduże pieniądze, a prezentują się naprawdę świetnie. Takie kolczyki również są różnorodne: od zwykłych kulek z koralików albo kamieni półszlachetnych po skomplikowane dzieła wykonane techniką sutasz.

Można je zakupić w internecie
Biżuterię hand made można robić samodzielnie lub zakupić ją od osób, które tym się trudnią. Teraz taki zakup nie jest specjalnie trudny, gdyż dużo osób sprzedaje swoje wyroby w internecie. W przypadku jeżeli interesuje nas sztuczna biżuteria sklep internetowy okaże się odpowiednim miejscem, by ją zakupić. Wybór w takich sklepach jest naprawdę znakomity.

Można w nich nabyć w równym stopniu kolczyki, jak także bransoletki, wisiorki i korale. Czasami wykonawcy przyjmują również zamówienia na specjalne okoliczności, jak choćby śluby.