Każda kobieta jest świadoma tego, że ładnie pomalowane paznokcie dodają jej pewności siebie i są szykowne

Żadna dama nie pozwoliłaby sobie przenigdy na to, aby wyjść z domu z niepomalowanymi paznokciami.
Trudno wyobrazić sobie, by dbająca o wygląd przedstawicielka płci pięknej wyszła z mieszkania bez make-upu.

polanica zdrój

Autor: Waldemar Jan
Źródło: http://www.flickr.com
Olejek arganowy

Autor: Golden Rose
To samo dotyczy paznokci. Nie powinny być one zaniedbane czy na przykład poobgryzane! Tego na pewno nie przeżyłaby żadna elegantka. Kiedyś lakiery do paznokci były nie najlepszej jakości. Kobiety musiały malować każdą płytkę co najmniej dwa razy, aby nie można było dostrzec zacieków po nałożeniu koloru. A i tak starczyło delikatnie uderzyć w coś dłonią lub umyć naczynia, by kolor odprysnął. Było to dość irytujące. Teraz dzięki Bogu panie nie mają tego problemu, gdyż na rynku są niesamowite hybrydy. Manicure takiego typu jest dziś chyba najmodniejsze. Nakłada się je łatwo i utrzyma się przez długi czas. Dlatego doceniły go tysiące kobiet na naszej planecie. Warstwa lakieru jest cieniutka, dzięki czemu nie mamy poczucia, że nagle nasze płytki paznokci wyglądają niczym zaokrąglone szpony. Paznokcie zyskują piękny błysk oraz kolor utrzymuje się nawet do kilku tygodni, co niemożliwe byłoby do osiągnięcia przy normalnym manicure.

Zaciekawił Cię naszartykuł? Przygotowaliśmy dla ciebie unikatowe porady, więc zobacz szczegółowy tekst (https://www.azazel.pl/portfolio-item/studio-tatuazu-azazel-warszawa-prace-czarno-szare/) na ten temat.

Na zrobienie paznokci w ten sposób lepiej umówić się do kosmetyczki. Posiadają one w gabinecie niezbędny sprzęt.

Posiadają również spore doświadczenie i ogromną paletę kolorów do wyboru. Prócz tego mogą na paznokcie nakleić wybrane przez nas wzorki albo kryształki, jeżeli przykładowo ma być to manicure na ślub czy bal sylwestrowy.