• Home
  • Klasa-strDodatki hand made
  • Kiedy mowa o ubiorze i dodatkach, to jaka rzecz nieodzownie łączy się z letnim klimatem? Przykłady ciekawych dodatków

Kiedy mowa o ubiorze i dodatkach, to jaka rzecz nieodzownie łączy się z letnim klimatem? Przykłady ciekawych dodatków

Cieplejszy sezon to taki okres, kiedy każdy chce zmienić w końcu dotychczasowy ciężki, zimowy strój. Wnieść trochę słońca oraz życia w swój nudnawy ubiór. Gdy chodzi o strój i akcesoria, to co w takim okresie doda nam takiego oryginalnego, wakacyjnego stylu?

Jak ciepło, to promienie słoneczne, a jeżeli słońce to rzecz jasna okulary przeciwsłoneczne dolce&gabbana. Zapewnią niepowtarzalny styl. Nic tak chyba nie budzi skojarzeń z latem jak właśnie modne ciemne okulary, jakie również wprowadzą dużo luzu w naszą codzienną stylizacje. Oprócz tego jest to taki dodatek, jaki pasuje do rożnych rzeczy i wzbogaca bardzo nasz ubiór.

modne okluray przeciwsłoneczne

Autor: Wen Chen
Źródło: http://www.flickr.com

Nawet jeśli wybraliśmy na jakiś dzień dość prostą stylizację, nierzucającą się w oczy, to jedyne w swoim rodzaju okulary marki Prada będą bardzo oryginalnym dodatkiem. Nie można bowiem przejść z dużą obojętnością obok tak modnych okularów przeciwsłonecznych. Ważne by wybierać tego typu kształty oraz barwy, jakie pokażą naszą osobowość. Istnieje tak dużo modeli, iż z pewnością znajdziemy właśnie taki, jaki będzie odpowiadał nam w stu procentach.

Jak chodzi o letni wygląd, to z pewnością kojarzy się on z letnimi butami. W żadnym innym czasie w ciągu roku nie widzimy na ulicach tak dużej ilości kolorów i różnych modeli. W tym czasie właśnie możemy naprawdę poszaleć, jeżeli chodzi o buty. Już takie sandały dają sporo możliwości, a co dopiero półbuty, baletki, czy sportowe adidasy. Możemy faktycznie zaszaleć. Opłaci się przełamać standardowe, klasyczne trendy. Możemy to zrobić chociażby decydując się na intensywne barwy jak też na wysokie oraz kolorowe klapki na koturnie. Tym bardziej kiedy jesteśmy na wakacjach, nie trzeba zważać na zachowawczość w ubiorach i dodatkach, można popuścić wodze fantazji.

Kolejną przydatną rzeczą jest letnia torebka. Możemy schować głęboko do szafy ciężkie modele, jakie nosiłyśmy w zimie. W czasie ciepłych miesięcy bowiem widoczna jest na ulicach ogromna ilość barw. Kolor to jedna rzecz, natomiast zdecydować można się też na różnego rodzaju letnie materiały, z których torebki są wykonane. Na wakacyjny wyjazd w ciepłe miejsce nieodzowna będzie pleciona torebka koszyk, która kojarzy się z latem. Bardzo fajnie będą prezentowały się torebki z materiału typu bawełna, które nadadzą nam trochę luzu. W mieście świetnie sprawdzi się odważna, przezroczysta torebka z plastiku. Kiedy dodamy do takiej stylizacji okulary porsche design w sklepie to efekt będzie powalający.