Kolczyki są świetną ozdobą ludzkich uszu, a ich wybór daje podkreślić swoją osobowość

Kolczyki posiadają długą historię. Są dekoracją znaną z dawnych czasów, gdzie wcale nie były tylko damską ozdóbką, ale również męską. W obecnych czasach, małżowiny przekłuwane są również małym dzieciom, a mnóstwo osób zajmuje się już samodzielną twórczością oryginalnych ozdób na nasze uszy.
Przekłuwanie uszu jest obecnie właściwie bezbolesne.

Wystarczy wizyta u kosmetyczki proponującej zabieg przekłucia uszu i już nie musimy się zamartwiać. Na miejscu dobieramy kolczyki srebrne Kolczyki srebrne znajdziesz na e-sentiell albo z tworzywa medycznego, albo przynosimy kolczyki ze sobą. Następnie kosmetyczka umieszcza je w specjalny pistolet, którym później przekłuwa małżowiny, jednocześnie umiejscawiając w nich kolczyk. To istotne, aby były to kolczyki srebrne lub medyczne, ponieważ tylko wtedy można mieć pewność, że małżowiny uszne będą się goić prawidłowo. Specjalistka ma też prawo odmówić nam przebicia małżowin, jeśli nie dysponujemy kolczykami z właściwej stali.
biżuteria online

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór kolczyków jest niezwykle szeroki. Niewiele zostało sklepów stacjonarnych, w których możemy je nabyć. Zostały tylko sklepy jubilerskie, gdzie kupimy kolczyki z cenniejszych kruszców oraz sklepy z ciuchami, w których kolczyki znajdziemy przy ladzie. Na pomoc przychodzi Internet oraz wiele stron z produktami robionymi własnoręcznie a także ze sklepami internetowymi. Biżuteria online Zdecydowanie warto zajrzeć ma znacząco większy asortyment. Możemy wyszukać dowolne kolczyki, a także można niektórych twórców wyprosić o stworzenie kolczyków według naszej wizji, jeśli nie umiemy stworzyć ich sami. Biżuteria online ma też tę zaletę, iż możemy nabyć ozdoby nawet z Japonii. W wirtualnej sieci nie istnieje pojęcie odległości. Tylko nasz budżet odczuje zapłatę za przesyłkę.

Kolczyki, noszone w umiarze, to piękna ozdóbka na każdy dzień. Niektóre osoby noszą więcej kolczyków i jest to ich metoda na wyrażenie siebie, jednak, nie zawsze nadmiar ozdób jest dobrze widziany.