Kolczyki zrobione ze sreberka dla dzieciaków – czyli, dlaczego dorośli przekłuwają uszy dzieciom

Wbrew pozorom biżuteria przeznaczona dla dzieciaków to nie jedynie piękne imitacje, którymi dzieciak się bawi, albo nosi aby chwalić się znajomym. Tak naprawdę sporo rodzicieli od samiutkiego początku „naznacza” dziecko za ratunkiem prawdziwej biżuterii, która najczęściej bywają kolczyki ze srebra albo ze złota, przekłuwając uszy malucha (najbardziej często spotyka to dziewczyneczki), jeszcze nim ono samo będzie wstanie wypowiedzieć słówko „Nie” lub przeciwnie – „Tak”.

Inspiracje od Gatty na Sylwestra

Autor: Gatta
Źródło: Gatta
internecie

Źródło: Jagna.pl
Przekłuwanie uszek jeszcze u niemowlaków z przemijaniem lat staje się coraz bardziej popularne – na pewno nie jeden raz zaglądając do wózka zobaczyłeś dziecko, któremu uszka błyskając się od kolczyków, najczęściej wkrętek, o bardzo kolorowym wzroku, który jest wtopiony wewnątrz złoto, albo ciekawiące nasz osoby dziś sreberko. Kolczyki srebrne dla dzieci, jak prosto się zorientować po zdanku poprzedzającym, występują pod wieloma formami, i nie chodzi tutaj o kolczyki typu wkrętki, wiszące, czy też wspaniale wszyściutkim znane kółka – chodzi tu o podział ich ze względu na ich wzroki i kolorki, gdyż istnieją ich tysiące odmian, w tym kolczyki w kształcie popularnych motyli, serduszek czy kwiatków, ale również w inne, takie jak choćby: wróżki, różnego rodzaju zwierzęta, czy mocniej tradycyjne, dla przykładu kółka, czy też kwadraciki.

Czy pragnąłbyś zbadać wątek opracowany w tym tekście? Jeśli jesteś za, to czytaj pod adresem nowe zajmujące wiadomości.

Oczywiście wszyściutkie te postacie pokazują się wewnątrz przeróżnych opcjach kolorystycznych, dlatego każdziutki odnajdzie coś odpowiedniego.

Kolczyki dla dzieci ze sreberka nie bywają bardzo drogie – oczywiście pomijając egzemplarzami, które pochodzą od bardzo znanych marek rodzaju na przykład YES, albowiem te z samiutkiego tego faktu mają bardziej wysoką kwotę.