Kosmetyczka nowoczesnego faceta

Porządny mężczyzna ma możliwość wyboru wielu akcesoriów takich jak ałun, które pomagają w prostym goleniu. Co musi wylądować w szafce takiego mężczyzny?

maszynka do golenia

Mądrze jest rozpocząć od przeglądnięcia szafki pod kątem kosmetyków. Różnego rodzaju kremy pozwalają zadbać o skórę twarzy. W każdym wieku skóra wymaga innych witamin, przez to gdy mężczyzna jest np. po 20-ce to znajdzie kremy dedykowane specjalnie dla tego przedziału wiekowego. Dodatkowo przy dbaniu o skórę warto kupić balsam, bo pozwalają zadbać o skórę po goleniu.

Golenie to codzienna czynność każdego mężczyzny. Pragnąć się znakomicie prezentować trzeba zatroszczyć się o gładkie i dokładne golenie.

Fascynuje Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to odwiedź źródło a odkryjesz tam ciekawe informacje, które na długo zapamiętasz.

Jest to trudne do osiągnięcia przy użyciu jednorazówek czy plastikowych maszynek nabytych w markecie. Gładką skórę osiągniemy przy zastosowaniu brzytwy do golenia, ale nie jest to na pewno przyrząd dla niepewnych rąk. Używanie brzytwy wymaga długiego treningu, ale daje znakomite efekty. Tu dobrze jest zaopatrzyć się w dobry pędzel do golenia.

Drugą ciekawą opcją jest klasyczna maszynka do golenia. Jako wkładów używa się tam żyletek. Są one solidnie wykonane i mocne. Te maszynki znakomicie się prezentują – ich stalowe obudowy rzeczywiście przywołują obrazki z klasycznych filmów.

W przypadku skaleczeń dobrze jest użyć ałun. Pozawala on na szybkie przystopowanie krwotoku. Wiadomo że nawet najbardziej doświadczonemu może trafić się moment nieostrożności. Wtedy dobrze posiadać ałun pod ręką, gdyż w takich sytuacjach potrafi on niezastąpiony.

Rozsądnie jest zainteresować się swoją szafką i uzupełnić ją w markowe i porządne przedmioty. Można kupić od razu zestaw do golenia i niezbędne kremy. Inne akcesoria typu droższe kremy czy balsamy możemy dokupywać w czasie. Warto przy zakupie patrzeć nie tylko na ceny, ale popatrzeć na jakość. Przecież często raz kupiony sprzęt będzie nam służył przez wiele lat.

Źródło: facetaria.pl