Kosmetyki – która kobieta potrafi bez nich żyć?

Panie bardzo lubią odpowiednio wyglądać. Nie bez przyczyny określa się je mianem płci pięknej. Stąd częściej niż panowie wykorzystują środki kształtujące zdrowie i urodę. Damska kosmetyczka pełna jest różnorodnych środków, które przyprawiają ich małżonków o zawroty głowy.

Krem do rąk to podstawa

mini zestaw kosmetyków nantes

Autor: Nantes
Źródło: Nantes

Podczas gdy na przykład krem do rąk, bądź balsam do ciała, są często wykorzystywane, odczytując na etykietce: kwas hialuronowy, zaczynają się zastanawiać nad tym, czym w zasadzie zajmuje się ich wybranka.

Kwas hialuronowy – także dla panówTymczasem kwas hialuronowy może być z sukcesem używany również przez przedstawicieli płci przeciwnej. Dzięki wiązaniu wody w tkankach, niweluje on zmarszczki a także opóźnia procesy starzenia. Kwas hialuronowy znajdujący się w kremie w dodatku znakomicie nawilża a także regeneruje skórę twarzy.

Balsam do ciała i krem antycellulitowyW damskich kosmetyczkach bardzo często spotykany jest balsam do ciała oraz krem antycellulitowy. I chociaż pierwszy z nich kobiety ubóstwiają, do istnienia drugiego najchętniej by się nie przyznawały. Krem antycellulitowy należy bowiem do kosmetyków stosowanych z konieczności pozbycia się niechcianego, pomarańczowego naskórka.

Krem pod oczy na po nieprzespanej nocy Środkiem, do jakiego mężczyźni zdążyli się już pewnie przyzwyczaić jest krem pod oczy. Zwykle zastanawiają się oni, z jakiej przyczyny kobiety kupują je w kompozycjach zawierających dwie sztuki. Otóż sprawa jest nieco bardziej złożona. Krem pod oczy na dzień to nie to samo co krem pod oczy na noc. Każdy z nich posiada trochę odmienne właściwości jak również w każdym tkwi odrębny sekret kobiecej urody.

Krem z zielonej herbaty?Koncerny kosmetyczne użytkują siłę natury, aby pomóc nam wyglądać młodziej oraz wspanialej. Przykładem takiego przyrodniczego specyfiku jest krem z zielonej herbaty. Mężczyźni nie potrafią wyjść ze zdumienia. Godzą się ze zjawiskiem, iż jakaś zielona roślina znajduje się w pudełku z herbatami, jednakże żeby jeszcze smarować nią ciało? Tymczasem krem z zielonej herbaty odżywia, oczyszcza a także wzmacnia skórę, a w dodatku bajecznie pachnie.

Źródło: NANTES