Kosmetyki, które każdy powinien znać

Dbanie o skórę to podstawa codziennej pielęgnacji. Poznaj bestsellerowe produkcji do pielęgnacji skóry.
Każda kobieta powinna mieć krem do codziennego stosowania, który będzie mogła stosować rano, przed wykonaniem makijażu.

naturalne składniki

Autor: Maja Dumat
Źródło: http://www.flickr.com

Taki produkt powinien dobrze nawilżać skórę oraz wzmacniać jej ochronę dostarczając odpowiednich witamin i minerałów. Po 50 roku życia przede wszystkim warto zainwestować w krem spowalniający starzenie się skóry. Ciekawą propozycją jest Sensilis Supreme Color. Ten krem dobrze odbudowuje i regeneruje skórę, dzięki sile wyciągu z kawioru i aktywatora Sirtuiny wzmacnia żywotność komórek. Przy codziennym stosowaniu kremu zuważalne są rezultaty takie jak: spłycenie zmarszczek, przywrócenie świeżego wyglądu, elastyczność oraz sprężystość skóry. Lekkie zabarwienie, o którym mowa w nazwie kremu, powoduje ujednolicenie koloru cery bez konieczności nakładania podkładu. Krem Sensilis Supreme Color w taki właśnie sposób zapewnia piękny, naturalny wygląd zaraz po użyciu. Rekomendowany kosmetyk zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF 15, dzięki czemu ochroni skórę przed szkodliwym wpływem promieniowania UV.

Zobacz też

Nie można też nie wspomnieć o kosmetykach dla dzieci. Skóra dziecka jest bardzo delikatna i wymaga wyjątkowej pielęgnacji, przy zastosowaniu kosmetyków hipoalergicznych, bez barwników i substancji zapachowych. W tym przypadku polecany jest Emolium zestaw (drogeria hibiskus) do codziennej pielęgnacji. Zestaw składający się z emulsji do kąpieli, emulsji do ciała, kremu do suchej skóry oraz szamponu, pozwoli odpowiednio zadbać o skórę dziecka.

W okresie zimy (do stosowaniu u dzieci (zobacz zyrandol z krysztalkami) powyżej 3 miesiąca) polecany jest krem Iwostin dla dzieci z lipidami, który odżywia i wzmacnia skórę, skutecznie zabezpieczając przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych m.in.

Zaabsorbował Cię opisywany artykuł? Kliknij i sprawdź (https://drstawowska.pl/endermologia-lpg-alliance,127.html) koniecznie, w tym miejscu jest coś, co prawdopodobnie też Ci się spodoba.

mrozu i wiatru.