Kosmetyki nie tylko dla pań – na które powinnyśmy zwrócić uwagę?

kosmetyki przeznaczone dla twarzy są używane zazwyczaj przez panie, jednak coraz częściej zdarza się, iż także i mężczyźni są skłonni do pielęgnacji swej skóry.

krem rozświetlający

Autor: Lubica Vinicenko
Źródło: http://www.flickr.com
kosmetyki powinno kupować się w zależności od oczekiwań oraz rodzaju cery. Niektóre z nich dodają blasku, bądź także ukrywają zmarszczki, które powstają wraz z upływem lat.
Jednym z kosmetyków jest krem rozświetlający . W swoim składzie posiada on złote drobiny, a także wspaniale podkreśla opaleniznę – zwłaszcza po urlopie. Dodatkowo, drobinki znacznie zmniejszają zmęczenie i likwidują ziemistą cerę. Większość kosmetyków o funkcji rozświetlającej posiadają w swoim składzie drobinki masy perłowej albo również opiłki złota, które są odpowiedzialne za efekt połysku. Niektóre z kolei wygładzają cerę oraz sprawnie poprawiają mikrokrążenie podskórnych naczynek. Krem rozświetlający powinien szczególnie rozjaśnić cerę oraz dostarczyć twarzy bardzo ważnych witamin, między innymi C oraz A.

Czy masz ochotę zgłębić swą wiedzę na zaprezentowany temat? W takim razie chcemy nakłonić Cię do naszych kolejnych wpisów – wejdź w hiperłącze do źródła.

Niektóre z nich mają także w swoim składzie kwasy owocowe oraz kojowe. Po krem niejednokrotnie sięgają osoby borykające się ze skórą ziemistą, a także chcące wzmocnić i przedłużyć opaleniznę.

zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn

Autor: A Healthier Michigan
Źródło: http://www.flickr.com
Na polepszenie jakości skóry i jej odżywienie powinno stosować się krem nawilżający do twarzy zobacz krem nawilżający do twarzy.

Nie ma co zwlekać – jeśli ten artykuł Cię zaciekawił, kliknij ponadto tu i przeczytaj też podobne oryginalne źródło!

Co ważne – nie podrażnia, a wręcz odwrotnie – odżywia cerę, która z kolei staje się zdrowsza oraz koi ból mający związek z nadwrażliwością.

W zależności od producenta oraz produktu, efekty stosowania są różne. Można spotkać kremy o ultranawilżeniu, do suchej, jak też bardzo suchej skóry. Kremy jednak z reguły zapewniają nawilżenie aż przez 24 godziny.