Które modele torebek powinna mieć w swojej kolekcji każda kobieta? Podglądamy!

Niemal każda pani chciałaby mieć kolekcję torebek na każdą okazję. Niezmiernie prosto i czasami niewielkim nakładem finansowym możemy zebrać pokaźną kolekcję, która doda każdej kreacji elegancji i klasy, a czasami nieco go rozświetli czy też odmieni jego charakter. Od czego rozpocząć budowanie własnej kolekcji?Czy w pierwszej kolejności trzeba zrobić nalot na sklep z torebkami? Oczywiście nie. Na początku warto skrupulatnie przejrzeć to, co mamy w szafie, dokładnie obejrzeć każdą torebkę, odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jest na tyle oryginalna, że może pozostać w naszej szafie – . Następnym krokiem jest przemyślenie, na jakie wyjścia zwykle potrzebujemy torebek. Oczywiście na pewno wyszczególnimy torebki na co dzień i torby na specjalne okazje. Na co dzień świetnie sprawdzą się listonoszki skórzane i torby w których pomieszczą się dokumenty w formacie A4.

torebki

Autor: VeroStilo
Źródło: VeroStilo

Możemy mieć 2-3 pakowne torby i nosić je wymiennie. To świetne rozwiązanie, bo nie tylko torby będą pasowały do wielu stylizacji i wszystkich pór roku, ale też będą dłużej wyglądać na nowe.

Podobny zajmujący post umieszczony jest tutaj, zatem odwiedź witrynę druty na żyłce i zobacz, jakie treści tam odnajdziesz. One także Cię zaciekawią.

Listonoszki skórzane mają też trochę mniejsze rozmiary, wówczas spokojnie możemy zabierać je na zakupy czy spacery, gdy nie potrzebujemy mieć przy sobie zbyt wielu rzeczy, a do tego zależy nam na tym, aby mieć nieskrępowane ręce –

Listonoszki mogą być wykonane z jednego koloru skóry lub skaju albo kilku – dobrze jest posiadać w swojej szafie chociaż jedno ciekawe połączenie barw, aby zestawić taką torbę z jednolitym czy stosunkowo stonowanym ubiorem. Doskonale spisują się również torby-worki – można zarzucić je na plecy i mieć wolne ręce. Na wyjątkowe wyjście, jakie nie wymaga od nas wieczorowego ubrania, ale chcemy ubrać się na nie inaczej niż zwykle, sprawdzą się małe kuferki. Zwykle mają one tylko rączkę, bez dłuższego paska. Do stroju wieczorowego dopasujemy kopertówki i małe torebki na łańcuszku.

Warto mieć wybrany sklep z torebkami, w którym sprzedawca zaufa nam i pozwoli rozważyć zakup w domowym zaciszu, przymierzyć torebkę do ulubionych zestawów strojów i dopiero wtedy podjąć decyzję, czy dana torba poszerzy zebraną wcześniej kolekcję. Warto też poszukać czegoś ciekawego w lumpeksach, nigdy nie wiadomo, na jakie perełki się trafi.