Które stylizacje w modzie męskiej będą dominować w roku 2014?

Nie tylko kobiety kochają się stroić na każdą okazję. Kolekcje ubrań mężczyzn nieraz są okazalej zaopatrzone niż pań. Mężczyźni, podobnie jak i kobiety bardzo o siebie dbają. Manicure, regularne wizyty u fryzjera i w siłowni zwieńczają perfekcyjnie dopasowaną do swojego stylu ubrania. A jakie nowe trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na jakie sezony stworzyli już światowi dyktatorzy męskiej mody?

Zaskakujące, ale prawdziwe. Najnowsze trendy niewątpliwie przypadną do gustu odważnym panom. Powracają odważne kolory, zwłaszcza górnej części odzienia. Dla mężczyzn projektanci przygotowali naprawdę wiele nowych projektów.

Duża liczba panów ma ogromny dylemat, natomiast mianowicie, które ubrania wybrać na zimę. Poszczególne propozycje różnią się między sobą, często diametralnie, ale mężczyźni zawsze znajdują rozwiązanie idealne. Jak to się dzieje? Producenci sumiennie analizują wymagania i oczekiwania klientów płci męskiej, więc mogą w niedługim czasie spełnić najważniejsze stawiane przez nich wymogi. Klienci są zachwyceni tym, co mogą spotkać teraz na rynku odzieżowym.

Moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Szokującą kolekcję mody męskiej na jesień/zimę 2014 przygotował Thom Browne. Zbiór jest pełen fantazji i surrealizmu. Tweedowe garnitury stworzone przez projektanta, które są motywem przewodnim na jesień, zostały uszyte w klasycznym angielskim stylu. Surrealistycznymi dodatkami były pomysłowe zwierzęce maski. Na tkaninach znalazły się delikatne kraty oraz szarości. Zestawienia prezentowane na modelach odbiegały od znanych form i tradycyjnych proporcji. Na porę jesienną polecane są także koszulki z długim rękawem (przykłady zobaczysz w tym miejscu: interesujący link).

Zatarcie wyraźnych różnic między garderobą męska i damską stało się faktem. Męska moda nawiązuje do mody kobiecej – zarówno fasony, wzory oraz kolorystyka. Taki pokaźny wybór może spowodować spory mętlik w głowie. Odważni zapewne podejmą wyzwanie i poeksperymentują. Najważniejsze jest jednak to, by nie dać się zwariować i uważnie dopasować jeden konkretnie pasujący do indywidualnej osobowości. Swoboda powinna być być tego najważniejszym wyznacznikiem.