Kupujemy precjoza dla siebie – przewodnik

Precjoza Panie rzadko kiedy kupują same dla siebie. W większości wypadków czekają aż ich umiłowany wreszcie obdaruje ich kolią. Pewnikiem, by mieć biżuterię dobraną bezbłędnie jest jednakże wyłącznie jedna sytuacja – gdy kupimy ją sobie samodzielnie.
Doskonała biżuteria powinna pasować do 4 rzeczy: twego typu urody, twojej kreacji, twego stylu, twojego portfela.

Przede wszystkim musisz brać pod uwagę kolor precjozów (lazurowy topaz konweniuje do blondynki bądź osoby o wariancie urody „zima” a niekoniecznie będzie kapitalnie wyglądał u „jesieni”) jak też jej kształt. Biżuteria może tuszować poniektóre mankamenty urody bądź akcentować to, co w nas piękne. Klejnoty dobrane do konfekcji. Tutaj przede wszystkim kieruj uwagę na kolorystykę garderoby oraz tkaninę z jakiego uszyte są twoje ciuchy. Wielbicielki naturalności będą lepiej czuły się w biżuterii z rzemieni, paciorków czy lampworków niż sztucznych szmaragdach.w serwisie piasek pustyni farba strukturalna piasek pustyni farba strukturalnaZ drugiej z kolei strony, do używanej na co dzień garsonki nie za każdym razem pasuje sznur korali, odpowiednia zaś będzie biżuteria srebrna (hurtownia biżuterii srebrnej). Nabywając precjoza dla siebie, nierzadko ulegamy pokusie, ażeby nabyć coś oryginalnego, całkiem innego niż to, co mamy w swoich szafach – całkiem pomocna strona, warto zajrzeć. Warto jednak pamiętać o tym, iż jeżeli kupisz biżuterię, której nie będziesz mieć do czego włożyć, będzie cię jedynie frustrować.
pierścionki srebrne

Autor: KEEN
Podobny problem będzie ze stylem – jeśli na co dzień wkładasz swetry jak też dzianinowe garsonki, wtenczas awangardowej biżuterii – chociażby najpiękniejszej – nie będziesz miała kiedy włożyć. Kieruj uwagę na to, w których odzieniach chodzisz najczęściej i do jakich sytuacji wymagasz precjozów.

Pozyskiwanie biżuterii tylko dla jej formy jest przyjemne, jednak jeżeli nie będziesz jej mieć do czego założyć, nikt nie spostrzeże jej czaru. Kieruj uwagę na pierścionki ze srebra, jakie pasują nieomalże do wszystkiego.