Laserowe zabiegi to nowoczesna technika w walce z bliznami, zmarszczkami, czy rozstępami.

W związku z ekspresowo szerzącym się zapotrzebowaniem ludności coraz więcej powstaje klinik medycy estetycznej w Polsce. Są to miejsca innowacyjne o wysokich normach i często w przystępnych lokalizacjach.

Oferują między innymi takie zabiegi jak: usuwanie blizn pooperacyjnych, likwidacja znamion, piegów, rumieni, przebarwień, naczynek, trądziku, rozstępów, a też laserowe odmładzanie twarzy. Celem załogi i ekspertów jest profesjonalne, kompleksowe i sumienne podejście do klientów. Lekarze to wysokiej klasy eksperci a ich obszerne doświadczenie poparte jest długotrwałą i żmudną praktyką.

Blizny pooperacyjne i chęć usunięcia defektów podeszłego wieku, to pospolite przyczyny dyskomfortu psychicznego pacjentów. Młodość i piękna twarz kojarzą się z pięknem i zadbaniem, dlatego zabiegi laserowe szczycą się ogromną sławą. Usuwanie blizn to jedno z najtrudniejszych zadań dla lekarza. Oddziaływanie lasera na bliznę tworzy w ciele dużą ilość mikrouszkodzeń, które powoli regenerują się, a na ich miejscu powstaje nowa skóra. Dla wygody pacjenta usuwanie blizn może przebiegać pod znieczuleniem zastosowanym pod postacią iniekcji, lub kremu na powierzchnię skóry. Przy kuracji zastosowane są w najwyższym stopniu zaawansowane lasery medyczne oraz korelacje różnorakich technologii. Usuwanie blizn > usuwanie blizn wrocław polega na zastosowaniu pewnej liczby zabiegów wyznaczonych przez lekarza. Warto nadmienić, że czas gojenia się cery gdy zastosowane jest usuwanie blizn >> laserowe usuwanie blizn wrocław jest krótki, a ryzyko zakażenia wyeliminowane – tak samo, gdy jest to usuwanie blizn pooperacyjnych.

Blizny, cera

Autor: fotolia.com
Źródło: fotolia.com

Do medycy estetycznej zaliczane są też zabiegi typu laserowe odmładzanie, cieszą się one nieprzerwaną popularnością. Osoby zamierzające się odmłodzić, wyeliminować zmarszczki oraz ponieść krzepkość cery decydują się na lifting laserowy. Laserowe odmładzanie trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut z możliwością dostania znieczulenia miejscowego. W czasie zabiegu dochodzi do zaplanowanego termicznego zranienia skóry z ominięciem miejsc cery zdrowej. Mikrouszkodzenia stymulują odnowę skóry i produkcję kolagenu. Laserowe odmładzanie to zabieg którego skutki zauważalne są już po pierwszym zastosowaniu.

Tego typu nowoczesne kuracje ciągle zwiększają ilość osób, które w błyskawiczny i skuteczny sposób naprawiły kondycję, barwę i teksturę skóry oraz zregenerowały się psychicznie.