• Home
  • Klasa-strUrodowe tricki
  • Lasery kosmetyczne oraz Depilacja laserem, innymi słowy – z czym to się je? Do jakich rzeczy się to używa?

Lasery kosmetyczne oraz Depilacja laserem, innymi słowy – z czym to się je? Do jakich rzeczy się to używa?

Czym są lasery kosmetyczne oraz do depilacji? Spróbujemy na to odpowiedzieć.
Lasery Kosmetyczne: Przez ostatnie lata lasery całkowicie utrwaliły się w najpopularniejszych studiach kosmetycznych.

W zależności od pragnień, lasery kosmetyczne należy używać na obojętnie które części ciała. Znajduję one zastosowanie przy usuwaniu owłosienia, redukcji blizn oraz zmian kolorytu skóry, krycie naczynek, odmładzaniu skóry, jak i również tego rodzaju czynności takich jak usuwanie dziar. Na rynku handlu jest dostępnych dużo opcji.

Interesuje Cię omawiany tekst? Jeśli tak, to zachęcamy do kliknięcia tu. To warte uwagi optymalne źródło (http://tort-artystyczny.pl/), które też zapewne Cię zaabsorbuje!

Najbardziej znane i najsłabiej awaryjne rodzaje laserów to: Lasery IPL – nazywane prywatnymi; Lasery E-Light – złączenie IPL i zmiennego prądu elektrycznego; Lasery Miniżaróweczkowe – nawet podwójnie silniejsze od poprzednich przykładów – wyspecjalizowany sprzęt; Lasery Frakcyjne CO2 – mają najsilniejsze działanie liftingujące; Lasery (https://dermamed.com.pl/oferta/laseroterapia) Nd:Yag (Neodymowo-Yagowe) – do eliminowania dziar; Lasery SHR – ulepszona wersja IPL.

oszczędności

Autor: kellinahandbasket
Źródło: http://www.flickr.com
Depilacja Laserem: Jest to względnie nie powodujący bólu zabieg (laser jest wyczuwalny w ciele, nadając wrażenie „ukłucia”) usuwania owłosienia, któremu tylko poniektóry może go zastosować. Wbrew bajkom na ten temat, lasery do depilacji są wyjątkowo wskazane dla ludzi z tendencją do wrastania włosków. Persona, które posiadają włosy na brązowych pieprzykach, powinny uważać na te obszary, ponieważ Nie Wolno stosować na nich lasera. Nie prawdą jest mit o jasnej skórze – depilacji laserowej mogą poddać się ludzie z jasną kolorem skóry, bez lęku oparzenia. efektywność tego zabiegu nie jest u każdego jednakowa – nie istnieją także zastrzeżeń by lasery do depilacji używały młodzież.

Nie powinno się jednak stosować lasera na nowej opaleniźnie. Usuwanie włosów laserowa usuwa włosy na zawsze. Każdy zabieg powinny być przeprowadzony w obecności doktora dermatologa, gdyż jest to zabieg inwazyjny.