• Home
  • Klasa-strUrodowe tricki
  • Lekarstwa dla maluchów oraz nie wyłącznie – a więc, co bywa dobre dla naszego własnego malucha oraz dla nas samych

Lekarstwa dla maluchów oraz nie wyłącznie – a więc, co bywa dobre dla naszego własnego malucha oraz dla nas samych

Ty albo Twoje dziecko bywacie chorzy, lub macie problemy ze skórą? Odczytaj Rodzicielu ten artykuł!
Banieczki lekarskie używane są od wieków. Ich zadanie jest wyłącznie jedna rzecz – wyzbyć się choroby.

Stosowane w leczeniu bądź akupunkturze – wyróżniamy ich parę typów: bezogniowe, ogniowe, gumowe, a także ze szkła. Bańki lekarskie cena – waha się ta rzecz między około 2 złotych za sztukę bańki szklanej, po zestaw baniek bezogniowych za około 90 złotówek (do których przyłączona zostaje pompka). Pozostawmy jednak tą tematykę oraz przejdźmy dalej.
Następnym przytaczanym w tym felietonie temacikiem będą rzeczy firmy Oillan.

Wiedz, że wnikliwe opracowanie to nierzadko najcenniejsze źródło informacji? Tak jest i w niniejszym wypadku – gdy wejdziesz na ten link, znajdziesz inne użyteczne treści.

Oillan Med (który dokładnie nazywa się Oillan Med plus) to doskonały metoda do upiększania skórki, którą niepokoją choroby dermatologiczne. Odnawia skórkę, nawilża ją i przygładza naskórek. W jej linii są tego rodzaju preparaty jak: balsamy i emulsje natłuszczające, kremy, a także szampony- wszystko to podzielono ze względu na zastosowanie (mycie oraz kąpiel; upiększanie; mycie oraz upiększanie skórki głowy). Oczekujecie na kompilację? To chwileczkę jeszcze zaczekajcie – na końcu poruszymy jeszcze jeden temacik.

quixx baby

Autor: Piotr loop
Źródło: http://www.flickr.com

trening

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
domy wielorodzinne

Autor: Baumit Sp. z o.o.
Źródło: Baumit Sp. z o.o.
Ostatnim temacikiem jaki poruszymy są krople do noska firmy Quixx, a dokładniej linii: Quixx Baby.

Quixx Baby to nic innego jak woda morska, ale ewentualność używania jej od początkowego dnia egzystencji bardzo upraszcza życie współczesnych rodzicieli. Kwota tego preparatu dla dzieci waha się między 10 a 20 złotych, w zależności od sklepiku czy dobranej przez nasze osoby apteki.