Liposukcja brzucha idealnym sposobem na szczupłą sylwetkę

Walka z dodatkowymi kilogramami jest niełatwą drogą. Nie każdemu się udaje zdobyć idealną, szczupłą sylwetkę. Pomimo ćwiczeń oraz diety ciągle nie podobamy się sobie w lustrze. Jeśli tak jest również w twoim przypadku, warto jest wykorzystać rozwiązania medycyny estetycznej, a jedno z nich to liposukcja brzucha Kraków.

Na czym polega?

Modelowanie sylwetki

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Zacznijmy od tego, że liposukcja nie jest zabiegiem, ale poważną operacją. Nie każda kobieta zdaje sobie z tego sprawę oraz uważa, iż to najlepsze rozwiązanie ich aktualnych problemów. Tak może być, lecz należy pamiętać, iż zabieg pozwala pozbyć się tłuszczu, lecz nie chroni przed odkładaniem się kolejnych komórek tłuszczowych. Ciągle będzie trzeba trzymać dietę i regularnie ćwiczyć, w innym razie tłuszcz pojawi się w innych miejscach, a walka z nim będzie o wiele cięższa.

Czym w związku z tym jest liposukcja brzucha Kraków? To zabieg odsysania tłuszczu, skierowany do osób, które nie cierpią na przewlekłe choroby, na przykład na cukrzycę, przypadłości układu krążenia lub zaburzenia w krzepnięciu krwi. Należy również mieć mocną, elastyczną skórę oraz prowadzić zdrowy tryb życia, by wykluczyć możliwość wystąpienia trudności. Na parę godzin przed wykonaniem zabiegu nie można jeść pokarmów czy pić żadnych płynów. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym, chyba że dotyczy mniejszych partii ciała, jednakże w przypadku brzucha wymagana jest narkoza (Sprawdź leczenie zębów pod narkozą Warszawa Centrum Stomatologiczne Demed) – sprawdź klinikę Lipoline. Na ciele trzeba wykonać nacięcia, aby włożyć w nie wenflony złączone z urządzeniem odsysającym.

Rurka jest przesuwana pod skórą, aby nie trzeba było robić kolejnych nacięć oraz wydłużać proces gojenia. Cały zabieg może trwać do sześciu godzin oraz w jego trakcie odciągane są nawet cztery l tłuszczu. Tydzień po zabiegu trzeba się oszczędzać oraz zrezygnować z pracy, gdyż organizm musi się zregenerować. Co więcej musimy nosić bielizną uciskową, by ograniczyć pojawianie się krwiaków.

Jeśli nie jesteś gotowa na taką operację, możesz zdecydować się na zabiegi kosmetyczne, np. modelowanie sylwetki Wrocław – link. Przy zastosowaniu profesjonalnych sprzętów przeprowadza się różnego typu masaże i zabiegi laserowe, jakie mogą przynieść tak samo dobre rezultaty. Warto jest wypróbować mniej interwencyjne działania, nim wybierzemy tak poważny krok, by niczego nie żałować.