Majowy czas grillowy czas zacząć!

Ruszył sezon grillowania. Kto tylko ma taką możliwość, stara się jakoś sobie ten sezon zorganizować. Albo to my w swoim wypielęgnowanym ogrodzie podejmujemy przyjaciół, albo też to my przybywamy na garden party do cioci czy wujka.

uśmiechnięta kobieta

Autor: Gabriel Porras
Źródło: http://www.flickr.com
Na taką imprezkę musimy się w odpowiedni sposób przyszykować.

Jeśli odnalezienie dodatkowych informacji na opisywany wątek jest dla Ciebie bardzo istotne, to żeby je zdobyć prześledź witrynę (http://jagna.pl/bielizna-korygujaca-body-korygujace-c-50_309.html), na której je z pewnością dostrzeżesz.

Być może zapyta ktoś – co znaczy w odpowiedni sposób? Kiełbaska, węgiel do grilla, sałatka, być może jakieś piwko i deserek – i wszystko gotowe. Ależ nic bardziej mylnego. Mniejszy kłopot jeżeli to my idziemy z wizytą. Krótka chwila pogrzebania w szafkach i z pośród paru bluzek bez rękawów coś się znajdzie. Dokładamy jakieś eleganckie dodatki i możemy wyjść!

dziewczyna

Autor: Jonas Birmé
Źródło: http://www.flickr.com

Gorsza sprawa, jeśli to my jesteśmy gospodarzami. Tu już obowiązków do wykonania jest dość sporo. Należy w takiej sytuacji przemyśleć jakiego typu będzie nasze przyjęcie – czy będzie to styl imieninowy więc trochę bardziej poważny, czy też zaszalejemy i nasze niedzielne popołudnie ze znajomymi będzie szalonym wieczorem z porozkładanymi w ogrodzie fotelami ogrodowymi.

Jeśli już ustalimy rodzaj naszego party, pora na odpowiednie dobranie stroju. Nie musi być to od razu coś nowego. Na spotkaniu ze znajomkami dobrze jest zachować równowagę. Warto jednak dopasować strój do okazji. Jeżeli w naszym ogródku decydujemy się na wytworne przyjęcie z dobrymi winami i potrawami warto jest włożyć jakąś bluzkę elegancką oraz garsonkę. Natomiast kiedy zdecydujemy się na troszeczkę „proletariackie” szaszłyki wystarczy najzwyklejsza bluzka na ramiączkach (tutaj znacznie więcej: świetne bluzki na ramiączkach). Wszystkie te powyższe przygotowania zapewnią nam komfort i świetną zabawę w czasie majowych garden party.

Następnym ważnym sezonowym zdarzeniem przypadającym w maju są komunie. Wiadoma rzecz, że trzeba się w odpowiedni sposób przygotować na to, a ponieważ komunie mają miejsce w ciepłym maju, wiadomą rzeczą jest że w którymś momencie przyjęcia komunijnego okrycia wierzchnie pań i panów okażą niepotrzebne, zatem istotną częścią stroju jest szykowna bluzka koszulowa (przykłady tutaj: ładna bluzka koszulowa).Z tak wyekwipowaną szafą porę majówkowy możemy uznać za rozpoczęty.