Marynarki o sportowym kroju niewątpliwie można łączyć z jeansami i innymi częściami codziennego ubioru

Chyba każda kobieta co najmniej od czasu do czasu ma problem z tym, co na siebie założyć. Oczywiście zwykle strój powinien być odpowiedni do okazji, jednak mimo to niejednokrotnie nie potrafimy zdecydować się na dany zestaw ubraniowy. Badania pokazują, że zwykle mamy problemy przede wszystkim z marynarkami – wiele kobiet zwyczajnie nie ma pomysłu, z czym można je nosić. Tymczasem okazuje się, że marynarki damskie są świetnym elementem stroju, który bez wątpienia powinien znaleźć się w każdej szafie.

szafa

Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy Ty również nie wiesz, przy jakich okazjach możesz zakładać swoją marynarkę lub najzwyczajniej nie posiadasz takiej w swojej szafie, wtedy z pewnością powinnaś przejrzeć ten poradnik. Przede wszystkim powinnaś zacząć od tego, aby kupić marynarki odpowiednie do Twojej figury. Jeżeli masz wielkie wcięcie w pasie oraz jesteś szczupła, wtedy bez wątpliwości najlepiej sprawdzą się marynarki krótkie – takie, które kończą się w okolicach Twoje pępka lub trochę niżej. Jeżeli masz trochę większe biodra, wtedy z pewnością powinnaś postawić na dłuższe marynarki, które będą swobodnie opadały na Twoje biodra – zobacz na stronie na

Marynarki mogą być wykonane z przeróżnych materiałów – jeżeli posiadasz marynarkę sztruksową, zdecydowanie możesz nosić ją na co dzień do spodni. Oczywiście marynarki z

ubrania

Autor: PresKA
Źródło: PresKA

eleganckiego materiału bez wątpliwości najlepiej sprawdzą się przy oficjalnych okazjach – kiedy zostaną połączone z materiałowymi spodniami oraz wysokimi butami. Marynarki o luźnym kroju niewątpliwie można łączyć z jeansami i innymi elementami codziennego stroju – dodadzą ubiorowi nieco elegancji. Kiedy posiadasz w swojej szafie jedynie marynarki bardzo eleganckie, wtedy niewątpliwie powinnaś kupić jeszcze taki luźny model.

Szczególnie dobrze wyglądają takie marynarki jeśli mają podwijane rękawy – dzięki temu uzyskasz wrażenie jeszcze większego luzu, ale jednocześnie sprawisz, że cały strój będzie elegancki. Marynarki damskie to bez wątpienia bardzo ciekawy element stroju. Kiedy nie masz jeszcze jakiejś w swojej szafa, zdecydowanie powinnaś wybrać się na zakupy i jakąś kupić – ciepłe swetry zara.