• Home
  • Klasa-strUrodowe tricki
  • Marzysz o pozbawionej włosków strefie bikini? Teraz w profesjonalnych salonach kosmetycznych masz szansę robić depilację brazylijską

Marzysz o pozbawionej włosków strefie bikini? Teraz w profesjonalnych salonach kosmetycznych masz szansę robić depilację brazylijską

Kanony piękna ciągle się zmieniają, ukazując, co jest popularne, a co wręcz potrzebne, aby być piękną. Dzisiaj „must have” jest wydepilowane ciało, również w okolicach bikini.

pielęgnacja włosów

Autor: Dermedic
Źródło: Dermedic
Na szczęście depilujące zabiegi można wykonać w profesjonalnych salonach urody.
Czy wiesz, na czym polega depilacja brazylijska?
fotografia - zdjęcia

Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Depilacja brazylijska to teraz jeden z najbardziej popularnych trendów, jeśli chodzi o depilowanie. Polega ona na zupełnym pozbyciu się owłosienia z okolic bikini: z łona, warg sromowych i odbytu. Nieraz klientki proszą o zostawienie cieniutkiego paseczka albo jakiegoś wzorku nad łechtaczką. Depilację brazylijską można zrobić w domu, ale bywa to skomplikowane, czasochłonne, a nieraz też niebezpieczne. Najlepiej pójść do salonu kosmetycznego i wybrać pomiędzy depilacją woskiem albo pastą cukrową. W obu wypadkach kosmetyczka nakłada na depilowane części ciała nagrzany specyfik oraz odrywa go później wraz z włosami – brazylijska depilacja.

Teraz taką depilację zrobisz w każdym mieście
W momencie, kiedy klientki interesuje depilacja woskiem bikini Warszawa okaże się dogodnym punktem, aby poszukiwać tego rodzaju usług. Teraz taka depilacja jest już powszechna, więc nie powinno się mieć problemu ze znalezieniem dobrego salonu. Nim zdecyduje się o przeprowadzeniu takiego zabiegu depilowania, należy o tym troszeczkę poczytać, bo są przeciwwskazania zdrowotne do wykonywania takich zabiegów kosmetycznych – zapytaj.

Najlepiej także porównać ceny w różnych salonach, aby upewnić się, że się nie przepłaci.

Absorbują Cię prezentowane tutaj tematy? Jeśli tak, to kliknij jeszcze ten link – znajdziesz tutaj ważne informacje (https://www.ursynow.centrumdemed.pl/stomatolog-nfz-ursynow/), które też Cię zainteresują!

Szacuje się, że zabieg depilacji brazylijskiej pomaga zachować pozbawioną włosów skórę nawet dwa miesiące, a do tego osłabia oraz przerzedza odrastające włoski.