• Home
  • Klasa-strDodatki hand made
  • Masz dużo wolnego czasu? Poszukujesz ciekawego hobby? Zabierz się za robienie biżuterii, a na pewno przestaniesz narzekać na nudę!

Masz dużo wolnego czasu? Poszukujesz ciekawego hobby? Zabierz się za robienie biżuterii, a na pewno przestaniesz narzekać na nudę!

Masz wiele wolnego czasu i brakuje ci pomysłu, co z nim zrobić? Jesteś na długim zwolnieniu lekarskim bądź urlopie rodzicielskim? A może właśnie szukasz pracy? Nie wiesz, czym wypełnić sobie kolejne dni lub czym ciekawym się zająć? Możliwości jest wiele! Na pewno warto poszukać sobie nowego hobby i zacząć się rozwijać w inny sposób niż do tej pory. Może warto, żeby to było coś kreatywnego, twórczego? Rękodzieło, szydełkowanie, robienie na drutach – to doskonały pomysł.

biżuteria srebrna

Autor: designmilk
Źródło: http://www.flickr.com

Wiele kobiet interesuje się wytwarzaniem biżuterii. Mają potem gotowe prezenty na rozliczne okazje – dla koleżanek, mam, teściowych, cioć czy innych kuzynek. Niekiedy nawet udaje im się coś zarobić, proponując zrobione własnoręcznie produkty przez internet. Zakładają blogi lub korzystają z serwisów aukcyjnych. Co ważne, tym może się zajmować w rzeczywistości każdy! Nie są wymagane szczególne zdolności. Wystarczy tylko zakupić zestaw startowy, w jakim będą między innymi półfabrykaty srebrne do wyrobu biżuterii – i do dzieła – dodatkowe źródło o hurtowni biżuterii srebrnej! Początkowo możemy korzystać z gotowych pomysłów i instrukcji, które znajdziemy w internecie, ale z czasem, gdy już będziemy bardziej rozeznani, na pewno przyjdzie nam chęć, by zacząć wcielać w życie swoje nowatorskie pomysły. Będziemy eksperymentować, szaleć, tworzyć oryginalne kolczyki, czy też bransoletki. Sporą zaletą takiego hobby jest fakt, że w ten sposób na pewno nie będziemy zwyczajnie się prezentować. Żadna z koleżanek nie będzie miała identycznej biżuterii co my (chyba że ją dla niej zrobimy).

korale

Autor: Barta IV
Źródło: http://www.flickr.com

Co możemy wykorzystać w procesie tworzenia? Bez wątpienia mnóstwo rozmaitych tworzyw! Koraliki Miyuki, sznureczki, druciki, czy też modelinę. Tak naprawdę ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia (którą też możemy sobie w ten sposób rozwinąć). Zresztą, kiedy odwiedzimy różne sklepy z koralikami, to same dostrzeżemy, jak wiele jest tam rozmaitych akcesoriów – więcej informacji o hurtowni biżuterii Oleńka. Jest w czym wybierać! Aż trudno się powstrzymać, by nie spróbować z nimi poeksperymentować, nie pobawić się, zestawiając je w nietuzinkowy sposób. Rezultaty na pewno będą zachwycać i już nigdy nie włożysz biżuterii innej niż ta, jaką sama stworzyłaś!