Medycyna estetyczna: korygujemy kształt nosa bez operacji plastycznej

Dużo ludzi każdego dnia walczy z własnymi kompleksami. Naukowcy dowodzą, iż brak zadowolenia ze swojego wyglądu znacząco wpływa na wszystkie obszary naszego życia. Jak sobie poradzić ze zniekształconym nosem, albo ze znienawidzonymi wąskimi wargami?Często rezygnujemy z poprawy swojego wyglądu, ponieważ boimy się operacji plastycznej oraz jej konsekwencji. Przeraża nas również długi czas leczenia, bolesne rany i obowiązek noszenia opatrunków. Zazwyczaj również osoby, które poddają się operacjom plastycznym, są wyśmiewane i nazywane próżnymi. Na szczęście, osiągnięcia nauki i medycyny, umożliwiają dziś niechirurgiczne zabiegi, dające szansę na wymarzony wygląd – . Najczęściej wybierane są bezoperacyjna korekcja nosa oraz modelowanie ust. Zabiegi są bezinwazyjne, trwają zaledwie kilkadziesiąt minut, a rezultaty są widoczne natychmwięcej w tym serwisieofertao.

Czy pewne komentarze na nasz temat (https://www.naturalskinclinic.pl/zabieg/pedicure-kosmetyczny/) tego wpisu Cię zaintrygowały? Więc będzie nam niezwykle miło, jeśli dopiszesz do nich również swoje zdanie.

Jak to możliwe?

twarz

Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED

Modelowanie ust w gabinetach medycyna estetyczna odbywa się przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego w postaci żelu. Kwas ten jest naturalnym składnikiem w organizmie człowieka, nie jest zatem traktowany jako substancja obca, nie ma więc problemu skutków ubocznych – z zastrzeżeniem, że zabieg zostanie zrealizowany przez wykwalifikowanego lekarza. Żel wstrzykuje się pod skórę warg za pomocą bardzo cienkiej igły. W czasie zabiegu można zwiększyć objętość dolnej i górnej wargi, poprawić kontury ust oraz podnieść opadnięte kąciki. W związku z tym, że kwas hialuronowy dogłębnie nawilża, usta po zabiegu stają się wyraźnie wygładzone, jędrne, polepsza się również ich naturalna barwa. Efekt zabiegu utrzymuje się 8-12 miesięcy, po upływie tego czasu trzeba go powtórzyć.

Tak samo bezpieczna i skuteczna jest korekcja nosa, umożliwiająca pozbycie się nielubianego garbu, albo wypełnienie ubytków oraz skorygowanie krzywizn. Rzecz jasna, podczas tego zabiegu nie da się zmienić wielkości nosa, w takiej sytuacji potrzebny będzie zabieg chirurgiczny – poznaj zabiegi medycyny estetycznej . Znaczącą zaletą zabiegu nieinwazyjnego jest to, że pacjent poddawany jest znieczuleniu miejscowemu, jest więc cały czas świadomy i na bieżąco może mówić, co jeszcze chce skorygować w kształcie nosa – dzięki temu wynik zabiegu będzie w 100% odpowiadać jego wymaganiom.