Męska szafa na jesienny czas – w co wyekwipować garderobę?

Raz wieje wiatr, raz leje. Raz pogodnie, raz ziąb. Oto nasza ładna polska jesień. To uciążliwa pora roku, zwłaszcza jeżeli idzie o garderobę.
Nie raz, nie dwa w jesienne ranki lub wieczory zostajemy postawieni przed niemałym dylematem – co na siebie założyć, ażeby nas nie przewiało, byśmy nie zmarzli bądź by na opak – nie było nam nadto gorąco.

ubranie

Autor: Paxson Woelber
Źródło: http://www.flickr.com
Z drugiej jednakże strony jesień to czas, w którym każdy kochający się w modzie pan, ma niemałe pole do popisu. Niezbyt wysoka, a ciągle jeszcze nie zatrważająco mała temperatura przynosi wielkie możliwości w mieszaniu ciuchów, popisywaniu się klasą (bądź luzem), prezentowaniu bogatego oraz oryginalnego stylu. Lato, podczas jakiego najentuzjastyczniej wybieramy przewiewną koszulkę – nie daje nam owej frajdy. Zatem co w tym czasie każdy mężczyzna musi mieć w szafie? W co warto się wyekwipować, aby wykreować optymalną bazę ubrań na każdą okazję a także pogodową ewentualność?

koszule męskie sklep

Autor: Katarzyna Matylla
Źródło: http://www.flickr.com
Po pierwsze kurtka. Bez niej w taką porę roku się nie obejdzie. Wybór jest naprawdę szeroki. Pośród ponadczasowych oraz bardzo męskich katan warto wymienić tak zwaną „pilotkę” lub motocyklową ramoneskę. Każda z nich prezentuje się doskonale i uniwersalnie dopasowuje się do niemalże każdego stylu ubierania. Jeżeli zaś idzie o koszule męskie sklep on-line posiada ich niezwykle duży asortyment. Wśród przedstawicieli wiecznych chłopców najbardziej uniwersalnym elementem garderoby jest na ogół t-shirt.

Dobrze jest trochę przełamać się i nagiąć dawne nawyki, stawiając wreszcie na uniwersalne koszule. Oprócz błękitnej jak też białej koszuli, jakie obligatoryjnie muszą się znaleźć w garderobie każdego jegomościa możemy ją wyekwipować także w parę koszul we wzorki