Metody na śliczną cerę

Starzenie się cery jest normalnym procesem. Polega na zmniejszaniu się biologicznej aktywności komórek organizmu, zwolnieniu procesów regeneracyjnych oraz stracie zdolności adaptacyjnych cery. Decydująca rolę odgrywają tu czynniki genetyczne a także współdziałające z nimi elementy zewnętrzne. Starzenie się skóry jest nie tylko następstwem bezpośredniego upływu czasu, ale jest również wynikiem działania czynników zewnętrznych jak też wewnętrznych.

Kobieta

Autor: 123rtf
Źródło: 123rtf
Jednym z pierwszych objawów starzenia się skóry jest jej suchość, wywołana utratą zdolności do wiązania wody jak też zatrzymywania jej w skórze. Pojawiają się malutkie zmarszczki wokół oczu i ust. Naskórek robi się coraz to cieńszy, chropawy. Wydzielanie melaniny zachodzi w sposób niejednolity, czego następstwem są liczne brązowe plamki pojawiające się na buzi dekolcie i szyi. Krążenie krwi we włośniczkach ulega zmianie czego wynikiem jest duża kruchość naczyń włosowatych. Pogarsza się działanie włókien elastynowych, a ich struktura zmniejsza się, wywołując znaczną utratę jędrności cery a co za tym idzie opadnięcie owalu twarzy, tworzenie się bruzd. Czytaj również .

Jedną z metod bezoperacyjnego eliminowania bruzd oraz podniesienia owalu twarzy jest laseroterapia laserem frakcyjnym CO2. Jest to jedno z najnowszych osiągnięć technologii laserowej, stosowanej w medycynie estetycznej. Polega ona na uzyskaniu znacznej poprawy stanu skóry, związanej z jej zupełną przebudową. Lifting laserem frakcyjnym CO 2 powoduje ogrzanie głębokich warstw cery, bez odparowania tkanek. Poprzez zwiększenie ilości kolagenu a także elastyny w naskórku, poprawia ukrwienie powodując, że jej struktura ulega dużej poprawie. Wiązka lasera nie obejmuje pełnej powierzchni skóry poddawanej terapii, a wyłącznie pewną jej część w formie punkcików. W tychże miejscach powstają głębokie otworki poprzez jakie światło lasera wnika w głąb naskórka.na stronie laser mediostar next pro laser mediostar next pro(Zobacz także modelowanie modelowanie sylwetki w salonie glowspa sylwetki) Wiązka lasera dochodzi do komórek skóry właściwej, a nawet tkanek podskórnych. Pomimo tak dogłębnej ingerencji powierzchnia ogarnięta zabiegiem pozostaje praktycznie nienaruszona. Miedzy tymi punktami mieści się istotna ilość zdrowej tkanki, dzięki której dochodzi do uruchomienia naturalnych procesów odtwórczych.

Bodźce lasera wnikają w skórę do właściwej głębokości tak, ażeby nie powodować oparzenia jednak skutecznie pobudzić skórę właściwą do regeneracji. Wskazania do zrealizowania zabiegu liftingu laserem frakcyjnym Co2 : przebarwienia, bruzdy, pozbawiona elastyczności skóra.

W jaki sposób znaleźć gabinet wykonujący podobne zabiegi w stolicy? To nic trudnego, starczy wbić w wyszukiwarkę zwroty: laser frakcyjny Warszawa .