Miejskie modelki, czyli moda z bloga

Kilka lat temu w Polsce zaczęły działać blogi modowe. To na nich można podejrzeć modę nietypową, która nie mieści się w schematach, ale także typowe stylizacje prosto z sieciówek. Obecnie wiele blogerek zajmuje się modą profesjonalnie.

Karta kredytowa na zakupy

Źródło: http://pixabay.com/

Na początku blog odzieżowy był tylko sposobem na nawiązanie kontaktu ze światem i podzielenia się pasją do mody. Blogerki pokazywały, co złowiły na wyprzedażach lub w najlepszych lumpeksach. Czasami sukienki znanej firmy zdobywały naprawdę za kilka złotych. Organizowały zjazdy, zamieniały się ciuchami, a czasami jakaś znana firma obuwnicza dawała miły drobiazg. Trend przyjął się do tego stopnia, że otworzyło się mnóstwo blogów, a najlepsze przemieniły się w zawodowe strony internetowe i przynoszą korzyści.

Coraz więcej drogich ubrań

W związku z tą ewolucją popularne blogerki nie tak często zakładają kurtki wypatrzone na wyprzedażach, teraz wygrywają najlepsi projektanci. Bardzo dużo dziewczyn szerzy ubrania naszych marek i projektantów, wkraczających na rynek – szkolenia dress code.

Ciekawych danych zasięgniesz po przejściu do źródła (https://tdruk.pl/), która ma wciągające dane na opisywany temat – będą one z pewnością godne uwagi.

Blogerki kupują więc drogie buty, nie pamiętając już, jak wiele znaczyło kiedyś 10 zł w czasie promocji w ciuchlandzie. Często oblegane i przede wszystkim wyczekiwane są prace projektantów dla znanych sieciówek z ubraniami.

Kobieta na zakupach

Źródło: http://pixabay.com/

Kolekcje znanych marek nie są produkowane masowo, a w modzie najczęściej istotne jest to, by wyróżnić się od pozostałych. To zdecydowanie miła wiadomość, że w Polsce są już blogerki, które mają możliwość nosić ekskluzywne ubrania.

Zawód: blogerka modowa

Blogerki, które odniosły sukces w świecie internetowej mody, dzięki swoim pomysłom i profesjonalnym fotografiom, podróżują po świecie promując znane marki. Są zapraszane na pokazy i imprezy wśród gwiazd, uświetniają każdy Fashion Week. Nie podejrzewały, że z blogerek demonstrujących spontaniczne „outfity” staną się znanymi modelkami, stylistkami – personal shopper poznań, czy też projektantkami mody. Gdy któraś z nich włoży sweter LadyM, można mieć pewność, że grupa fanek wybierze się do sklepu po taki sam.