• Home
  • Klasa-strDodatki hand made
  • Moda będzie dla każdego – jakiego rodzaju możliwości będą mieć dzisiaj osoby, którym natura nie poskąpiła kilogramów.

Moda będzie dla każdego – jakiego rodzaju możliwości będą mieć dzisiaj osoby, którym natura nie poskąpiła kilogramów.

Patrząc na modelki na wybiegach przeciętna pani może dostać kompleksów. Wysokie, niesamowicie szczupłe dziewczyny prezentują kolejne kreacje, które wiszą na nich jak na wieszaku. A w rzeczywistości rozmiary, jakie one pokazują zakładać może jakaś część nastolatek, i znacznie mniej kobiet dorosłych, bo większość się w nie zwyczajnie nie zmieści.

Jednak kult szczupłej sylwetki bez przerwy jest podtrzymywany, choć na szczęście pewni projektanci zauważyli, że duża część kobiet raczej nigdy nie wyglądała, i przecież nie będzie wyglądać jak ich modelki.

Żywo interesuje Cię podnoszona w tym miejscu kwestia? Jeśli tak, to ponadto wejdź na ten link oraz zdobądź cenne szczegóły (https://13tattoo.pl/zadatek)!

I na wybranych pokazach zaczęły się pojawiać modelki z naturalnymi, w odpowiednich miejscach zaokrąglonymi figurami. Także w reklamach odzieży i kosmetyków od niedawna występują bardziej naturalne kobiety, zupełnie inne niż szczupłe modelki o idealnych kształtach. Dodatkowo, jakiś czas temu zaczęto łamać pewne tabu i na wybiegach pojawiły się modelki mające rozmiar XXL, co było nie lada sensacją w świecie moda.

na sportowo

Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com

Tak jak to bywa z większością rzeczy, jak będzie zainteresowanie to w którymś momencie znajdzie się ktoś, kto zacznie reagować. A że osób puszystych cały czas przybywa, i odzież XXL wygodnie zaczyna być sprzedawana w coraz większej ilości miejsc, to dziwić się nie ma co, że w pewnym momencie ktoś zdecydował się zrealizować taki pokaz mody. Rzecz jasna modelkami, tu nie powinno być żadnych niedomówień, były panie o odpowiednich kształtach. Kobiety, jakim natura nie pożałowała kilogramów od dawna mają kłopoty z kupnem ubrań, jakie nie tylko będą na nie odpowiednie, ale dodatkowo choć trochę będą modne.

Pokazy tego typu uświadamiają i projektantom i sprzedawcom, że osoby bardziej puszyste to dość liczna grupa konsumentów, też pragnąca odpowiednich ubiorów dla siebie. W ostatnim czasie w niejednym sklepie zaczęły się pojawiać działy z większą odzieżą, otwierane są również nowe, w których odzież dla puszystych wygodnie to główny towar. Przez to osoby z nadwagą mogą znaleźć dla siebie coś naprawdę ciekawego i modnego.