Moda w internecie. Jak sobie radzą blogerki modowe? Spoglądając na ich sytuację zdaje się, że dosyć dobrze

Co mówi zwykły mężczyzna o modzie? Raczej niewiele, nie jest to przecież jego domena. Są kolesie, którzy pasjonują się tym, lecz jest to zjawisko raczej niezbyt częste.

moda

Autor: Pretty One
Raczej przeciętna kobieta potrafi wbić na wyżyny swojego poczucia estetyki, by zaprezentować coś nietypowego, coś co sprawdziłoby się genialnie nawet na wybiegach, wystarczy zresztą pójść na rynek dużego miasta i obserwować, jaka wyobraźnię mają przedstawicielki płci pięknej – więcej informacji w sklepie z sukienkami Totu Moda damska.

Od razu trzeba przyznać, że wiele ciekawych kreacji wywodzi się z kolorowych magazynów i modnych stron internetowych, gdzie kobiety i dziewczyny prezentują swoje stroje. To trend, tak samo, jak blogi kulinarne, w którym przewodzi pewien styl życia, do jakiego warto dążyć. Dobrym przykładem takiej modowej blogerki jest na przykład Kasia Tusk, która nie dość, że jest córką premiera, to jeszcze ma blog, który codziennie odwiedzają tysiące ludzi.

moda damska

Autor: PerhapsMe.com
Źródło: PerhapsMe.com

Kreuje się ona tam, jako kobieta, która wie dużo o modzie. Prezentuje bluzki damskie, spodnie, nakrycia na głowę czy kurtki – Wszystko to dobrze przedstawione i zaaranżowane. Sama Kasia Tusk twierdzi, że organizuje to wszystko w pojedynkę, lecz trudno w to uwierzyć.

Oczywiście jest to możliwe, ale każdy kto pisze bloga wie, że prowadzenie go nie jest łatwe i czasami potrzeba pomocy z zewnątrz (żeby na przykład ktoś zrobił genialne zdjęcia). Kasia Tusk to przykład bardzo dobrze znany, więc dlatego wspominam o niej, jednakże w dzisiejszych czasach wielu ludzi, zupełnie anonimowych, może spróbować swoich umiejętności w takim właśnie blogowaniu.

Ten trend, panujący coraz odważniej w internecie przedstawia młode kobiety, jako znawczynie mody, prezentują się jako stylistki czy nawet krytyczki modowych trendów . Mówią, co opłaca się wkładać na każdą z pór roku. Choć nikt ich nie zna, to po prostu zwyczajni ludzie, jakich spotykasz setki, to jednak wyrabiają swoja renomę. Zależnie od angażu odnoszą sukces lub są tylko jednymi z wielu blogerek modowych. Konkurencja zaś jest bardzo duża i coraz trudniej się przebić na tym rynku.