Modne włosy czyli jak odpowiednio dbać o swoje uczesanie.

Jednym z ważniejszych elementów naszej urody są dobrze ścięte, zadbane włosy. Stylowa, modna fryzura bardzo potrafi polepszyć prezencję i spowoduje, że daną osobę będzie się dobrze spostrzegać. I odwrotnie, włosy brudne, brzydko ścięte czy za długie dadzą wrażenie kogoś, kto niekoniecznie będzie dbać o siebie. Z tego też powodu dbanie o włosy ma długą historię, a szampony, lakiery i farby są jednymi z najczęściej kupowanych kosmetyków. W rzeczywistości na pielęgnację włosów znacznie więcej wydają panie, bo one też będą mieć do tego dużo więcej możliwości.

fryzjer

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com

Większość mężczyzn nosi włosy krótkie, więc im wystarczy regularne odwiedzanie fryzjera i częste mycie głowy. Oczywiście nawet męskie uczesanie można popsuć, więc wybór dobrego fryzjera jest dość istotny, lecz najczęściej nie ma z tym żadnego problemu – zresztą jeśli coś się nie uda, to zawsze można fryzurę poprawić po prostu ją jeszcze bardziej obcinając i będzie dobrze. Oprócz tego panowie przeważnie nie przejmują się specjalnie tym, że na głowie zaczynają się im pojawiać siwe włosy, co więcej, duża ich część jest zdania, że jest to bardzo męskie.

Przypadł Ci do gustu nasz tekst? Więc czytaj to (http://www.revitabielany.pl/dietetyka-kliniczna-wroclaw/), na co masz chęć na następnej stronie, którą z chęcią dla Ciebie stworzyliśmy.

Pełna oferta: kliknij.

Zupełnie inaczej do swoich włosów będą podchodzić kobiety. W ich przypadku wręcz konieczna jest elegancja, modna fryzura, często wzbogacona o odpowiedni kolor. Tu dochodzi do głosu moda, analogicznie jak w ubraniach czy biżuterii także w uczesaniu bez przerwy ukazują się nowe trendy, które zmieniają to, co można zobaczyć na głowach wielu Pań. Oprócz tego sporo kobiet lubi eksperymentować z włosami – odważna zmiana uczesania, ścięcie kilka lat zapuszczanych włosów albo oryginalny kolor to sprawa całkowicie normalna. Dla zainteresowanych tematem: .

stylizacja włosów

Autor: Nathan O’Nions
Źródło: http://www.flickr.com

Sporo z tych rzeczy kobiety mogą samodzielnie zrobić w domu, bo w sklepach jest pokaźny wybór przeróżnych kosmetyków, farb i lakierów. Jeśli ktoś zechce jeszcze więcej eksperymentować, to wsparciem posłuży z pewnością jakiś pobliski sklep fryzjerski. Tam bez problemów można będzie znaleźć kosmetyki niedostępne w tradycyjnych drogeriach, a używane przez najlepsze zakłady fryzjerskie.