Modny mężczyzna

Moda to, wbrew powszechnej opinii, pasja nie tylko pań. Również mężczyźni obracają olbrzymią uwagę na to, co na siebie zakładają. Stąd też w modnych magazynach oraz w sieci można znaleźć mnóstwo poradników, które pozawalają mężczyznom określić typy sylwetek męskich i dobrać najlepszy strój.

Zgodnie z propozycjami największych kreatorów mody można bawić się do woli. Zestawiamy wszystko, nawet wzory cętkowane, pasy, printy, kwiaty i malarskie desenie.

Moda męska

Źródło: http://pixabay.com

Tak czy inaczej są i prężnie działają domy mody męskiej. Moda męska jest również prezentowana na wybiegach, choć nierzadko akurat tam pokazywane są ubrania raczej nietypowe i niepraktyczne. Moda męska (tutaj przykładowe propozycje dla mężczyzn: Dla Mężczyzny Reebok) jest tematem fascynującym i ciekawym.

Rozpoznanie swojego typu budowy jest właściwie przepustką do sukcesu. Jeśli określimy swoje zalety oraz niedostatki, będziemy mogli skuteczniej działać na tym polu. Jeżeli trudno jest samodzielnie określić swój rodzaj figury, warto poprosić o pomoc dobrego kumpla. A jeżeli obawiamy się reakcji kolegów na nasz kłopot, najlepiej oddać się w ręce swojej ukochanej. W ostateczności, można skierować swe kroki do profesjonalnego stylisty, który nie tylko określi nasz typ figury, ale dobierze też odpowiednie kolory do naszego typu urody.

W projektach na 2014 rok można zauważyć powrót lat 90. Bluzy z kapturem oraz bomber jacket do tego eleganckie spodnie bądź stylowa marynarka są prawdziwym hitem. Gdy jeszcze trwa zima, nie zapominajmy o ciepłym szaliku, rękawiczkach (dowiedz się więcej) oraz czapce.