Modny mężczyzna wiosną i latem

Co rok i co rok zmienia się moda męska oraz moda kobieca. Wiosenne stylizacje mogą, lecz nie zawsze muszą pozostać, tak samo jak trendy na lato czy zimę. Kobiety na całym świecie od lat nieustannie starają się nadążyć za ewoluującymi wzorcami. Niektóre wybrały uniwersalną metodę wybierania z najnowszych trendów tylko tego, co rzeczywiście im pasuje i ma szansę sprawdzić się na dłużej. Inne przebierają się co sezon w kogoś innego i rujnują budżet przez coroczne zamiany zawartości swojej garderoby, ale ostatecznie nigdy nie są zbyt zadowolone z tego co mają.

mężczyzna w garniturze

Autor: Andreas Lehner
Źródło: http://www.flickr.com
Szczęśliwie moda męska jest pod tym względem nieco bardziej liberalna. Być może dlatego, że spora ilość panów to jednak tradycjonaliści, którzy przywiązują się do własnych ubrań prawie tak samo jak do własnego samochodu albo motoru. Dlatego właśnie zarówno wiosenne stylizacje, jak i trendy na lato bazują przeważnie na stonowanej kolorystyce i uniwersalnych wzorach i wzorach, zaś zimowa pora jest przeważnie prawie jednokolorowa. Także odnośnie tematu na tej stronie: .

Ale nie musi tak być wszędzie. Od kilku lat obserwuje się, jak moda męska powoli ewoluuje w kierunku ciekawszych stylizacji oraz różnorodności kolorów i faktur. Równocześnie coraz większa grupa panów świadomie wybiera kolory ubrań do własnego typu urody oraz stylu życia. Dzięki temu nie czują się sztucznie, a stają się bardziej widoczni na ulicy. Oczywiście jest trudno właściwie dobrać komplet ubrań do swojej sylwetki, typu temperamentu i urody. Warto poradzić się w tym zakresie specjalistów, którzy zestawią wiosenne stylizacje (można zobaczyć na tej stronie: ) na najbliższy sezon i pomogą zinterpretować trendy na lato.

Podpowiedzą również kilka ponadczasowych porad, które można wykorzystywać później przy samotnym kupowaniu ubrań. Jest kilka standardowych reguł, które warto znać niezależnie od tego, czy robi się zakupy samodzielnie czy w towarzystwie eksperta lub doskonale rozeznanej w modzie pani. Po pierwsze dopasowanie odpowiedniego fasonu do figury. Po drugie dobranie rodzaju garderoby do wieku. Nie ma nic gorszego, niż mężczyzna w sile wieku z uporem kupujący następne dżinsy wycieruchy i pstrokaty t shirt.