Na przekór obiegowym opiniom, faceci kochają to co modne.

Męski sposób ubierania kreują dodatki, to one najlepiej obrazują faceta z klasą i to w doposażenie dobrze jest inwestować. Hurtownia galanterii skórzanej sprzedaje dodatki, które pomogą wykreować wizerunek dobrze ubranego i nowoczesnego mężczyzny. Współcześnie przywództwo nad torbami przechwyciły panie. Pomimo tego, że na z początkiem swojego istnienia były przeznaczone tylko dla panów.

torba męska

Autor: Peter McConnochie
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo dominacji kobiecej torebki, funkcjonalne i zgodnie z najnowszymi trendami modele dla mężczyzn są coraz bardziej powszechne. Akcesoria mogą bardzo wiele wyrazić o ich właścicielu, z tego względu męskie obuwie, skarpetki, paski, zegarki, okulary przeciwsłoneczne i plecaki powinny kreować stylowy komplet (zobacz stronę).

Torba czy to sportowa czy oficjalna – musi być dopasowana do wymagań pana. Zwłaszcza, kiedy mają się w niej zmieścić takie przedmioty, jak komputer czy tablet. Powinno się również zatroszczyć o modny krój wybierając się na siłownię. Teczka to szczegół aranżacji, który musi być spójny z pozostałą częścią ubrania. Jeśli mężczyzna wybiera krój skórzany musi pamiętać, ażeby odcieniem harmonizował z obuwiem, paskiem do spodni, a nawet paskiem od zegarka. Bez wyjątku, wykorzystane w ubiorze gadżety ze skóry muszą być w tym samym odcieniu. Naturalny facet w każdych okolicznościach i o każdej porze powinien odpowiednio się przedstawiać – nie ma nic gorszego niż torba na trening czy plecak założony do szykownego i stylowego kompletu.

portfel

Autor: Incase
Źródło: http://www.flickr.com
Najbardziej formalnym rodzajem toreb są teczki męskie (LINK). Powinny być uszyte z prawdziwej skóry i mieć klasyczny, niewymyślny kształt. Ich ponadczasowość powoduje, że wciąż są modne mimo upływu czasu. Jeśli facet decyduje się na bardziej codzienny styl, to jest hurtownia galanterii ze skóry, w której można do woli wybierać modele. Odszukać tu można plecaki dla facetów o sportowym kroju, duże worki albo małe modele z krótką rączką, w sam raz do noszenia w ręce. Wersja dużych toreb będzie przydatna w codziennych sytuacjach takich jak choćby konieczność wzięcia rzeczy do firmy. Fantastycznie zastąpi także walizkę w bagażu podręcznym, dzięki wbudowanym kieszeniom bez kłopotu można się spakować na kilkudniowy wyjazd w sprawach służbowych.