• Home
  • Klasa-strSzyte na miarę
  • Nadchodzi zima. W sklepach zaczynają pokazywać się ciuchy z nowych kolekcji. Co będzie najbardziej modne w tym sezonie?

Nadchodzi zima. W sklepach zaczynają pokazywać się ciuchy z nowych kolekcji. Co będzie najbardziej modne w tym sezonie?

Chyba każda kobieta chciałaby ubierać się modnie. Praktycznie co roku kupujemy nowe ubrania, jednakże nie da się ukryć, że moda każdego roku nieco się zmienia. Z tego względu trzeba na bieżąco śledzić wszelkie trendy – jeżeli chcesz być na bieżąco, wtedy regularne przeglądanie blogów modowych oraz kupowanie czasopism branżowych niewątpliwie jest niemal konieczne. Jeżeli jednak nie masz na to wystarczająco sporo czasu, wówczas śmiało możesz skorzystać z naszej podpowiedzi.

Zima to właściwie co roku czas, kiedy na wieszakach w modnych butikach z odzieżą królują przede wszystkim puchowe swetry i inne ciuchy. Od paru lat zima to w modzie czas, kiedy zdecydowanie udaje się łączyć wygodę z fajnym wyglądem. Z łatwością można znaleźć na wieszaku grube swetry z wełny, które nie tylko są cieplutkie, ale także sprawią, że będziesz wyglądać bardzo modnie.

Autor: LollyKnit

Jakie dzianiny są teraz w modzie? Projektanci często stawiają przykładowo na całkowitą klasykę – dzianina (zobacz sklep z wełna parzoną lana cotta) wełniana to świetny materiał do robienia swetrów. Taki sweter możesz w dodatku zrobić sobie sama – jeśli tylko masz chociaż trochę uzdolnień manualnych, wtedy mocno polecamy Ci takie wyjście. Dzięki temu kategorycznie będziesz miała taki sweter, jakiego nie będzie miał nikt. Do takich rzeczy dzianiny futerkowe wełniana nadaje się bez wątpienia najlepiej.Wielką popularnością cieszą się także dzianiny futerkowe. Wyrabia się z nich najczęściej kamizelki, które w zbliżającym się sezonie będą prawdziwym krzykiem mody. Ogromną zaletą takich kamizelek jest między innymi fakt, że sprawdzą się one znakomicie tak do klasycznych stylizacji, dla przykładu z koszulą i klasycznymi spodniami, jak też do chodzenia na co dzień.

To niewątpliwie jedna z najlepszych inwestycji tej zimy, bowiem w takich kamizelkach będzie można chodzić przez długie lata.
Dla osób, dla których najważniejsza jest wysoka jakość, rewelacyjnym materiałem na pewno będzie wełna parzona. Swetry wykonane z tej wełny są niesamowicie trwałe, zatem ten dość spory wydatek w krótkim czasie się zwróci. Takie swetry uradują zwłaszcza tych, dla których zima nie jest ukochaną porą roku, bowiem są one niesamowicie ciepłe.
Autor