Najlepsz kosmetyk do pielęgnacji włosów

Jest bardzo wiele kosmetyków, których używamy na co dzień do pielęgnacji włosów, jednak każdy szampon, bądź odżywka powinien być odpowiedni do rodzaju włosów.

Jedwab do włosów to rewelacyjny kosmetyk, który nawilża, ochrania i nabłyszcza włosy, a przy tym nie obciąża ich. To kosmetyk permanent24.pl do pielęgnowania i stylizacji włosów, jaki pomaga nawilżyć i wygładzić ich konstrukcję. Przydaje im niesamowitej miękkości i idealnego połysku. Dzięki swojemu składowi chemicznemu chroni włosy przed stratą wody, efektami przeciągłego użytkowania kosmetyków fryzjerskich, czy wysoką temperaturą i zanieczyszczeniami otoczenia.
operacja

Autor: Sadasiv Swain
Źródło: http://www.flickr.com

Jedwab upraszcza modelowanie włosów, nie obciążając ich zanadto. Sprawia, że nie elektryzują się, są puszyste i lśniące. Oprócz tego wspiera skutecznie zmagać się z kłopotem zniszczonych końcówek. Gdy zaaplikujemy jedwab na pełną długość włosów, ożywi ich zabarwienie, nada blask i nabłyszczy. W rezultacie włosy będą się o wiele swobodniej rozczesywały i na dłużej zostaną proste.
W szamponie, czy też odżywce skoncentrowana jest nieduża liczba protein jedwabnych, bowiem większe zgęszczenie za bardzo obciążyłoby fryzurę. O wiele mocniejszym wpływem charakteryzuje się serum na końce. Wyniki jego użycia są widoczne od razu. Fryzura staje się przyzwoiciej nawilżona, włosy grubsze, bardziej elastyczne i uszczelnione. Jedwab dostępny jest również pod postacią delikatnej mgiełki, względnie spoistego, tłustego płynu.

Z uwagi na wieloraki skład specyfiku fryzura nie staje się podatna na elektryzowanie, co w szczególności zimą, kiedy włosy ukrywamy pod grubymi, wełnianymi czapkami, jest wyjątkowo istotne.