Najmodniejsze akcesoria do golenia

Co autentyczny mężczyzna ma w kosmetyczce? Z pewnością niewiele. Kilka rzeczy, które są zupełnie nieodzowne. Bez zbędnych żelów, balsamów i innych damskich spraw. Klasyczny facet nie używa też jednorazowych nożyków do zarostu.

W jego ekwipunku znajduje się maszynka z żyletkami albo prawdziwa, staromodna brzytwa do golenia. Golenie się takim czymś sprawia, że mężczyzna czuje siłę. Ostrze w dłoni to wspaniałe uczucie i niezwykle dobre golenie. Do kompletu trzeba dodać zapomniany już pędzel do nakładania, taki, jaki miał ojciec twojego ojca. Wszystko, co powinien posiadać mężczyzna, który chce wzmacniać więź ze swoimi przodkami z minionych stuleci. Który ma dość wymyślnych kosmetyków dla kobiecych chłopczyków. Brzytwa do golenia to rzecz dla samca alfa, spadkobiercy wojowników i żołnierzy.

brzytwa

Źródło: facetaria.pl

Zdarza się, że ręka zadrży i pojawi się krew. Autentyczny facet nie uroni łezki, to pewne.

Jeżeli zainteresował Cię omawiany post, bez wahania zobacz jeszcze inne warte zapoznania się (https://www.dermamed.com.pl/oferta/botox) materiały – na pewno również Cię zafrapują!

Nie ma tu miejsca na użalanie się, ranę należy załatać. Kosmetyczka w tej chwili transformuje się w praktyczną apteczkę. Powinien w niej znajdować się sztyft rozprowadzający ałun, minerał świetnie zatykający nieduże rany powstałe podczas bojowego nastroju w łazience. Staniesz się jak ranger na plaży Normandii, który zadrapany odłamkiem szybko opatruje skaleczenie i natychmiast wraca do bitwy. Krew zatamowana, możesz zwalczać zarost dalej, komandosie. Obraz krwi ma cię pokrzepić, uwolnić pierwotne instynkty, o których istnieniu nawet wcześniej nie zdawałeś sobie sprawy.

Gdy ostatecznie wrzucisz lśniące ostrze brzytwy do futerału, czas odkazić skórę. Zapomnij o żelach po goleniu, prawdziwego faceta uraduje solidna woda kolońska, pachnąca siłą i pewnością siebie. Tak dokładnie ma wonieć wojownik, a nie jakimiś fiołkami i cukierkami. Teraz jak wyjdziesz na zewnątrz, na pewno zwrócisz na siebie uwagę kobiet. Omamisz je swoją wonią i pewną postawą potomka rycerzy. W mieście pełnym zniewieściałych facetów, pociągających nosem nad malutkim skaleczeniem i lękających się pająków, ty zostaniesz samcem alfa.

Źródło: facetaria.pl