Najmodniejsze propozycje modowe na jesień 2013

Już niebawem na nasze ziemie nadciągnie męcząca pora deszczów i szarugi, pora zatem zakupić stroje idealne na takie trudne warunki pogodowe – np. trencz.

W tym roku na topie będzie krótki trencz, czyli zgrabny kobiecy płaszcz. Taki płaszcz znakomicie prezentuje się zarówno z jasnymi rajstopami, jak i zwykłymi spodniami. Znaczącym atutem trenczu jest to, że doskonale osłania on nosicielkę przed deszczem, a równocześnie jest wygodny i powabny. Wykazuje on wszystkie zalety klasycznego płaszcza, ale nie ma jego mankamentów. O ile chodzi o odcień takiej kreacji, w tym roku trendy będą biały oraz perłowy. Sprawi to niestety, że trencz będzie się szybko brudził, jednak opłaca się nadać trochę życia jasnym odcieniem tej naszej polskiej smętnej jesieni.

koszule flanelowe

Do zakupionych ubrań trzeba jeszcze oczywiście dodać stylowe buty. Najkorzystniejszym nabytkiem są normalne botki damskie. Warto wybrać kolory jasne, tak aby współgrały z jasnymi trenczem i spodniami (polecamy polecana strona) – możesz zamówić na przykład botki damskie kremowe.

Ten artykuł niesłychanie Cię interesuje? To zobacz także odmienne pomocne teksty, które zawierają niezwykle ciekawe dane – pochłoną Cię całkiem.

Jeżeli duża gama dostępnych w Polsce marek powoduje, że czujesz się zagubiona, chcielibyśmy ci polecić markę Bershka. Wytwórca ten jest rządzony przez tą samą grupę kapitałową, co słynna marka Zara. Bershka działa już od 15 lat i może się pochwalić wielką popularnością. W dwa tysiące piątym roku przedsiębiorstwo pojawiło się w Polsce. Teraz przybytki marki Bershka można spotkać w większości miast.Autor

Jeżeli pragniesz przeczytać szczegółowe informacje na temat nowych modnych kreacji, poszperaj w sieci. (link) W cyberprzestrzeni funkcjonuje wiele witryn tematycznych, na których zobaczysz najświeższe nowinki ze świata mody oraz interesujące wskazówki ciuchowe. W wypadku, jeżeli nie dostaniesz odpowiedzi na wątpliwości, możesz zarejestrować się na jakieś sieciowe forum branżowe i poprosić o wskazówki aktywnych tam internautów – bardzo prawdopodobne, że ktoś cię wspomoże. Dobrze jest też nabyć któryś ze sprzedawanych w salonach prasowych magazynów branżowych.