należyte oprzyrządowanie salonu kosmetycznego

Żadne spa, ani też salon kosmetyczny nie może funkcjonować bez należytego ekwipunku. Manicure i pedicure to jeden z istotniejszych i najpopularniejszych zabiegów przeprowadzanych w salonach kosmetycznych

.
Pedicure jest łatwym zabiegiem, nie zanadto czasochłonnym, do jego zrealizowania wystarczy parę akcesoriów. Wśród pilniczków, żyletek, lub tarek główną rolę gra frezarka kosmetyczna Frezarka bezboleśnie i bezpiecznie usuwa nieco zrogowaciały naskórek, masę żelową i akrylową, a także delikatnie wypoleruje płytkę paznokciową. Jest możliwość nią sterować za pomocą bazy a również pedałem nożnym wchodzącym w skład frezarki. Bardzo wygodne są frezarki z pochłaniaczem. Cały pył, który powstaje w czasie pracy zasysany jest do pochłaniacza. Pochłaniacz nie jest użytkowany tylko ze względów estetycznych, lecz także higienicznych, również zdrowotnych. Wybierając frezarkę przeznaczoną do zabiegów pedicure – (dowiedz się więcej), warto wybierać tę która posiada pochłaniacz.
frezarka kosmetyczna

Autor: Your Mildura
Źródło: http://www.flickr.com

Fotele pedicure sprawiają, że wizyta w salonie kosmetycznym, bądź salonie urody jest ogromnie wygodna, a kosmetyczce ułatwia realizowanie wszelakich zabiegów. Pielęgnacja twarzy i ciała to niezwykle ważna część dbałości o urodę (cosmed24). Dzięki praktycznemu fotelowi jakikolwiek zabieg stanie się chwilą przyjemności

. Podnóżek posiada korygowaną wielkość i kąt podparcia, dzięki czemu ma możliwość być potrzebny w czasie realizowania wszelkich zabiegów, a w szczególności w trakcie wykonywania zabiegu pedicure.
Brodzik służy do namaczania stóp przed zabiegiem pedicure. Jest nadzwyczaj wygodny dla klientki i dla pedicurzystki, ma płynną korygowaną wysokość misy.