Niewielki drobiazg jako metoda na właściwe stosunki z partnerem

Dojrzały dżentelmen powinien znać się na winie oraz biżuterii. W ten sposób mawiał mój dziadek. Naturalnie była to uwaga żartobliwa, jednak coś w tym jest, no ale jest to zadanie dla kawalera. Na czym zaś musi się znać małżonek jeśli zależy mu na tym aby jego związek był szczęśliwym? Oczywiście musi znać dobrze swoją żonę. Proces to uznajmy od razu nie łatwy, ale cóż to dla faceta, wystarczy jota wytrwałości, uwagi i gotowe.

Kobieta w bieliźnie

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
W zasadzie cały ten proces można sprowadzić do prostego stwierdzenia, i to niezależnie od płci: „człowiek uwielbia kiedy się go ceni”. Banalne, nawet ogromnie. Jednak jak wiadomo – w diablę tkwi w szczegółach – dla jednych uznaniem będzie uśmiech i kawa zrobiona rano po śniadanku, inni by poczuć się docenionym muszą dostać drogi podarek. Najistotniejsze w sprawianiu radości drugiemu człowiekowi będzie wyczucie. Raczej nie wskazane jest zakupić dla współmałżonki z okazji rocznicy przyrzeczenia zestawu narzędzi – w wyższym stopniu właściwym chociaż poufałym upominkiem może być jakaś wytworna bielizna – nie koniecznie, zmysłowa, po prostu komplet o którym wiemy że w innych okolicznościach nasza połowica by sobie go nie nabyła.

Jak to jednak zrobić tak aby nasza połowica się nie domyśliła? Rzecz jasna w tej kwestii pomóc może nam sieć internetowa, wystarczy bowiem (podczas gdy nasza lepsza połowa wybierze się do fryzjera, włączyć komputer po czym wbić w przeglądarkę wyrażenie: bielizna sklep internetowy. Znajdziemy na pewno stosowny dla naszych potrzeb market. Zrazu asortyment może nas nieco zdeprymować, gdyż wchodzimy w nieznany nam świat, gdzie panują pończochy samonośne bądź bardotki – nie szkodzi, w końcu jednak trafimy na to co będzie dla naszej partnerki najodpowiedniejsze – samonośne pończochy. Możemy mieć jakiś kłopot z dopasowaniem właściwego rozmiaru. Jest i na to sposób – starczy dyskretnie przepisać z posiadanych już przedmiotów odpowiednie symbole i gotowe.

Jgna

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz wystarczy jedynie skończyć transakcję i oczekiwać gońca lub doręczyciela.Jeśliby jednakże przydarzyła nam się wpadka z niewłaściwym rozmiarem lub kolorem, można artykuł w ciągu 14 dni odesłać do sprzedawcy a on zwróci nam pieniądze albo zamieni produkt na inny.