Recepta na młody wygląd skóry

Każda pani bez względu na upływ czasu pożąda wyglądać młodo. Jednakże w pewnym momencie przeciwzmarszczkowe kremy przestają wystarczać. Z pomocą wtenczas nadchodzi medycyna estetyczna. Doskonały efekt może przynieść nowoczesny, nieinwazyjny lifting buzi. Mam tutaj na myśli: Sculptra, Ellanse, Radiesse, jakie w skrócie przedstawię w poniższym tekście. Na nieszczęście z biegiem czasu cera gubi swój młody wygląd. Tkanka tłuszczowa powoli zanika, powodując, że buzia staje się wychudzona, co jednocześnie dodatkowo ją postarza. Skóra buzi staje się coraz to cieńszą co doprowadza do do pojawienia się zmarszczek.

cery oprócz rezultatu makroskopowego – wyeliminowania zmarszczki. Wynik ich oddziaływania na skórę trwa dłużej niż kwasu hialuronowego. To typowe leczenie nie tylko oznak ale także przyczyn starzenia się skóry.

Środek Sculptra, Ellanse, Radiesse można wykorzystywać do korekt różnych partii twarzy: zmarszczek nosowo – wargowych, bruzd w kącikach ust (zmarszczek marionetkowych), zapadniętych policzków, zmarszczek na policzkach i podbródku, okolic kości policzkowych, usuwania ubytków tkankowych (np. pourazowych) jak też lipoatrofii w wypadku schorzeń długotrwałych (przykładowo AIDS).