Niezwykłe właściwości wyrobów ze skóry.

Produkty ze skóry cieszą się niebywałą popularnością od setek lat. Pozyskiwane z powłok ciała gospodarskich oraz dzikich zwierząt, wykorzystuje się je do wyrobów płaszczy, torebek, szelek, rękawiczek, tapicerek samochodowych, oraz w technice i sztuce i dekoratorstwie. Skóra jest niezwykle plastyczna i delikatna, a jednocześnie jest wytrzymała i odporna. Najpopularniejszą galanterię wytwarza marka Wittchen, a sklep wittchen cieszy się dużym zainteresowaniem oraz popularnością wśród zwolenników produktów skórzanych.

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz

Marka Wittchen.

O unikatowych właściwościach wyrobów firmy Wittchen wiadomo od ponad dziesięciu lat. Ta polska firma założona została trzynaście lat temu za sprawą Jędrzeja Wittchena który, razem z firmami pochodzącymi ze wschodu sprowadził na rynek startową kolekcję galanterii skórzanej Italy. Od przeszło 20 lat firma wypuściła na rynek setki kolekcji cieszących siębardzo dużą renomą i wzięciem, a ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przekształciła się w spółkę akcyjną.

Co znajdziemy w ofercie Firmy Wittchen?

Mimo, że z roku na rok zmieniają się trendy w modzie, pewne artykuły są nieśmiertelne oraz wiecznie będą modne. Do takich na pewno zaliczają się płaszcze wittchen . Idealne deszczowe wieczory , skutecznie zabezpieczą nas przed chodem i deszczem. Oprócz przyjemności z noszenia są bardzo dokładnie wykonane, a najlepsza jakość skór cielęcych powoduje, że płaszcze te będą idealną inwestycją na na następne lata. Na coraz chłodniejsze polskie zimy polecić z pewnością można torebki wittchen , wśród wielu fasonów, krojów i kolorów na pewno każda z Pan odnajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz

Wyroby skórzane są niezwykle trwałe, sprawę z tego zdaje sobie każdy, kto posiada w swojej szafie przynajmniej jeden skórzany element garderoby, taki jak kurtkę czy płaszcz wykonany z wysokiej jakości skóry.

Chcesz zobaczyć dodatkowe obfite w informacje materiały? Jeżeli tak, to zobacz ofertę na witrynie, która na pewno posiada ważne dane.

Nie trzeba się martwić tym co jest modne oraz sezonowymi trendami a komfort noszenia jest dużo większy niż noszenie innego materiału. Dodatki i odzież ze skóry dostosowuje się do właściciela podobnie jak druga skóra i sprawia, że płaszcz czy kurtka chłopięca softshell jest czymś więcej niż zwyczajną rzeczą. Galanteria wykonana ze skóry takie jak portmonetki czy paski na pewno będą idealnym i ponadczasowym podarunkiem.

Źródło: domodi