Nowa przecudna kolekcja płaszczy od H&M już w sprzedaży na terenie całej Polski.

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Sklep H&M jest jednym z najczęściej spotykanych sklepów sieciowych w dużych miejscowościach. Kolekcja tego sklepu zawiera zarówno odzież, jak i akcesoria, jak również rozmaite akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Oferta na każdą partię ubrania jest niezwykle zróżnicowana i szeroka. Na przykład okrycia wierzchnie dziecięce pogrupowane są poid względem wzrostu i płci dziecka. Dla dziewczynek można znaleźć kurtki i płaszczyki w bardzo wielu dużej liczbie kolorów, dobrane do wzrostu i wieku. Oferta wiosenna obejmuje parę rodzajów takich okryć. Dostępne są również kurtki z dżinsu w różnych wielkościach. W kolekcji dla chłopców poza kurtkami materiałowymi i dżinsowymi dostępne są również kamizelki i marynarki. W ofercie na wiosnę dostępny jest duży wybór różnorodnych kurtek.

Kurtki i płaszcze damskiekurtki – odwieź www -mowe kurtki H&M dla kobiet oferowane są w niezwykle szerokim wyborze. Są to okrycia krótkie i dłuższe. Niektóre z nich są ocieplane i pikowane. Najczęściej spotykanym akcesorium jest pasek do ściągania kurtki lub płaszcza w pasie. W ubiegłym sezonie tego typu rozwiązanie było niezwykle często spotykane. Pośród takich okryć dominują takie barwy jak czerń i brąz. Częstym dodatkiem są futrzane kołnierze i obszycia kapturów. Poza typowymi kurtkami na wielkie mrozy występują również okrycia lżejsze, uszyte z rozmaitych materiałów. Występują one w wielu rozmaitych wersjach kolorystycznych. Oferta wiosenna z kolei przewiduje kurtki lżejsze i w większości krótkie. Chętnie wybierane są krótkie kurtki skórzane zapinane z boku, wzorowane na tak zwanych ramoneskach. Oferowane są również kurtki dżinsowe. Okrycia takie.

Kurtki dla panów

W ofercie męskiej sklep H&M udostępnia kilka typów kurtek na różne pory roku. Na sezon zimowy są to bardzo grube kurtki puchowe, mogące ochronić nawet przed wielkim mrozem. Można również spotkać bardziej eleganckie płaszcze męskie z materiału, przeważnie czarne. Na cieplejsze dni sklep oferuje kurtki o charakterze sportowym, z guzikami. Dostępne są one w wielu rozmaitych kolorach. Są to tak zwane kurtki koszulowe, będące w rzeczywistości okryciem wierzchnim, ale posiadające cechy koszuli. Oferta wiosenna na tę chwilę oferuje niewiele kurtek dla panów.

Źródło: