Nowy rok – czas na zakupy!

Przedwiośnie to idealna pora, by zrobić skrupulatne porządki w szafie z ubraniami. Z całą pewnością kurzą się na półkach ciuchy, których już nie ubierasz. Zwykle przyczyną jest to, że po prostu te ubrania już na ciebie nie wchodzą. Czasami odzież przestaje być dla ciebie ładna. O ile rzeczy, które chcesz usunąć z szafy, są nieuszkodzone, nie pakuj ich do kontenera na śmieci.

W okolicy jest dużo ubogich rodzin, dla nich takie ciuchy byłyby ratunkiem. Poszukaj firmowego kontenera Caritasu i tam załaduj wszystkie niepotrzebne ubrania. Jeśli masz nieco więcej czasu, wypierz je przed wrzuceniem. Zdarza się, że w okolicy ma kontenerów na odzież dla potrzebujących. W tym wypadku udaj się do okolicznej noclegowni dla bezdomnych bądź plebanii. W każdym takim miejscu bez wątpienia przyjmą twoje ubrania z otwartymi ramionami.

Dobra, zrobiłaś porządek na półkach, teraz pora na to, by kupić nowe rzeczy na zbliżający się czas letni. Co należy wybrać? Oto 4 podstawowe klasy ciuchów, które na pewno będą modne w tym roku.

Autor: PILGRIM

Botki PumaNa nóżkach każda będąca na czasie pani musi mieć obuwie tej popularnej marki. Oferowane są w wielu fasonach w porządnych sklepach obuwniczych – są zatem odmiany pasujące na umiarkowane polskie lato, jak i botki Puma na niepogodę.

Bransoletki AsosNa dłonie zaś należy w tym roku kupić szykowne bransoletki. Jeśli czytasz wieści ze świata mody, z pewnością zwrócisz uwagę na fakt, że bransoletki są w łaskach już kilka lat. Zalecamy ozdoby marki Asos, które czarują niebanalnymi projektami i wywołują zazdrosne miny innych niewiast.

Swetry H&MNa chłodne dni należy zamówić sobie ciepłe sweterki, dostępne w sieci znanych sklepów z ciuchami, pochodzącej z mroźnej Szwecji.

Bluzy Adidas Jeśli pragniesz mieć szczupłą sylwetkę i dużo biegasz, powinnaś zdobyć sobie komfortowe bluzy Adidas, idealne do tego sportu.

Jeśli chcesz przeczytać więcej wiadomości na omawiany temat, wejdź pod ten link, to rzeczywiście świetne omówienie (https://www.angelka.pl/fotografia-rodzinna/) prezentowanego zagadnienia.

W trakcie biegania także musisz prezentować się z klasą!