Nuda w jesiennym ubiorze

Jednym z wartych uwagi elementów naszego ubioru są akcesoria. odpowiednio dobrana torebka czy kolczyki są odzwierciedleniem naszego stylu i upodobań. Nie bójmy się jednak eksperymentować. Bądźmy odważne i eksperymentujmy. Jednym z trendów odchodzącego lata są sandały damskie połączone z aksamitnymi skarpetkami lub podkolanówkami.

Warto spróbować takiego niepospolitego połączenia podczas cieplejszych jesiennych dni. próbujmy wybierać dodatki, które będą wielofunkcyjne, wtedy nie narazimy się na kolejne koszty.

Nasze ubrania

Mimo tego, że, iż jest coraz chłodniej ubierajmy się w sukienki oraz tuniki. Załóżmy grubsze rajtuzy z dyskretnym lub rzucającym się w oczy wzorem. Dobierzmy do tego odpowiednie czółenka lub kozaczki na podwyższeniu aby wyszczuplały naszą postawę. pamiętajmy jednak o tym, że każda kobieta ma inny rodzaj figury.

Autor: Łukasz Szeląg

Powinniśmy dobierać strój tak aby odpowiednio podkreślał nasze zalety. Podstawowe odmiany sylwetki to: klepsydra, jabłko, gruszka czy cegła. Możemy zdefiniować nasz kształt na postawie dostępnych materiałów prasowych lub książek. Możemy także wyszukać czegoś w internecie lub zasięgnąć porady stylistki.

Trendy

Tej jesieni w naszych garderobach nie może zabraknąć ciuchów w barwie czerwonym oraz kolorów ziemi. połączmy je z delikatnymi nakryciami głowy oraz odpowiednio dobranym makijażem. W naszych torebkach nie może zabraknąć czerwonej i cielistej szminki oraz eyelinera.

Na niniejszej stronie jest wiele użytecznych wiadomości, jednak prędko zobacz też dodatkowe szczegóły w tekście (http://www.shapeofu.pl/oferta-zabiegow/bezbolesna-i-skuteczna-depilacja-laserowa-motus-ay/). One również są bez wątpienia godne uwagi.

Dla śmielszychkobiet topowym trendem mogą być ćwieki oraz militarne wzory.

W obecnej chwili, w sklepach dostępnych jest mnóstwo produktów wysadzanych ćwiekami: torebki, bluzki, kurtki a nawet spodnie. Kolejnym ważnym trendem są koronki a także kołnierzyki. Przejdźmy się do galerii i wybierzmy coś dla siebie lub przeróbmy to co jest dostępne w naszym domu szafie.