• Home
  • Klasa-strSzyte na miarę
  • Od wieków jasne jest, że niejedna dama lubi olśniewać oraz podobać się mężowi – pomocne są różne sztuczki

Od wieków jasne jest, że niejedna dama lubi olśniewać oraz podobać się mężowi – pomocne są różne sztuczki

Każda kobieta chce perfekcyjnie wyglądać. Już od przedszkola przebieramy się w stroje matek i gramy, że umiemy chodzić w jej butach na obcasach.

ubrania - tableau

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy już jesteśmy dorosłe też używamy przeróżnych trików, aby być piękniejsze oraz smuklejsze. Chcemy być też bardziej seksowne.
Zazwyczaj staramy się uczynić wszystko, by podobać się swojemu mężowi. Każdego dnia dokładnie robimy make-up i staramy się pięknie ubierać. Panowie uwielbiają nasze nogi, więc podobają im się sukienki oraz spódniczki. Istnieje duża ilość sukienek, które sprawiają, że jesteśmy szalenie piękne. Możemy je ubierać na miłe wyjście do kina czy na spotkanie u znajomych. Dzięki dobrze dobranemu krojowi sukienki zaznaczą nasze walory – przykładowo smukłą talię. Trzeba kupować te fasony, które będą dla nas szyte jak na miarę.
bieganie

Autor: Stewart Chambers
Źródło: http://www.flickr.com
W sprzedaży są także sexi sukienki zaadresowane tylko do sypialni i tylko dla oczu wyjątkowego partnera. Mówi się zawsze, że panowie, to wzrokowcy i to fakt. Zatem jeżeli chcesz zrobić niesamowite wrażenie lub rozniecić na nowo przygaszone przez ogrom pracy uczucia, to sexi sukienki będą dla Ciebie. Należy poszukać online różnych stron, gdzie możemy znaleźć różne propozycje. Na początek coś raczej tradycyjnego, aby nie czuć się speszoną.

Ale nie zapominajmy, że zacisze sypialni należy wyłącznie do nas, to my ustalamy granice i jeśli coś nas podnieca, to nie powinniśmy się tego wstydzić. Przecież miłość między dwojgiem ludzi jest piękna.