Odsysanie tłuszczu – sprawdź na ten temat więcej

Odsysanie tłuszczu jest zabiegiem polegającym na usuwaniu nadmiaru tłuszczu z wyselekcjonowanych okolic ciała. Nie jest metodą na odchudzanie, zapewnia możność kształtowania sylwetki. Jego zadaniem nie jest zmniejszenie masy ciała a zmiana kształtu. W czasie operacji usuwa się nadmiar tkanki tłuszczowej z wyselekcjonowanych okolic, pozostawiając pod skóra warstwę tkanki tłuszczowej o grubości 1cm.

Odsysanie tłuszczu z brzucha – planowanie operacji odbywa się w czasie konsultacji przed zabiegiem, polega na precyzyjnym oznaczeniu miejsc zaplanowanych do operacji. Zazwyczaj odsysanymi okolicami sylwetki u kobiet są: biodra, , przyśrodkowe okolice ud, boczna powierzchnia ramion, . U mężczyzn: brzuszek, klatka piersiowa.

Czy zamieszczony tu post jest dla Ciebie intrygujący? Pragniesz zgłębić dużo treści na podobny temat? Zatem idź tu inhalator dla dziecka i przeglądnij nowy wątek.

Przed operacją stosowana jest profilaktyka antybiotykowa oraz przeciwzakrzepowa . Zabieg trwa od 2 do 3 godzin. Wykonywany jest w znieczuleniu zewnątrzoponowym albo ogólnym. Zaraz po operacji pacjent ma założone specjalne ubranie ściskające, które powoduje należyte obkurczanie się skóry w punktach odsysanych jak też redukuje obrzęk . Ubranie ściskające należy nosić całodobowo przez 3 tygodnie, natomiast dalsze 3 tygodnie przez dwanaście godzin w ciągu doby. Niekiedy potrzebna może być operacja plastyczna brzucha.

Kolejnym zabiegiem odchudzającym jest liposukcja ultradźwiękowa efekty jakiej utrzymują się dosyć długo. Jest to bezpieczny zabieg wykorzystujący nieinwazyjne fale ultradźwięków w celu likwidacji niepożądanych komórek tłuszczu. Modeluje sylwetkę i redukuje centymetry w obrębie brzucha .Poprzez działanie ultradźwiękami o wyznaczonej, małej częstotliwości oddziałujemy na powstanie zjawiska kawitacji. Wytworzona energia wywołuje atomizację komórki tłuszczowej, a uwolnione w ten sposób tłuszcze są głównie transportowane przez układ naczyniowy oraz limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii po czym stają się źródłem energii.

Zainteresował Cię tekst?! Mamy wyjątkowo dla ciebie dodatkowe info, więc zobacz ten link (https://maxhemp.pl/ostrzykiwanie-osoczem/) w tym temacie.

W ten sposób możemy przyśpieszyć rezultat redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej dla przykładu ud, bioder albo ramion.

Urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej posiada też głowicę na podczerwień IR – nagrzewającą obszary poddawane działaniu ultradźwięków – . Zestawienie tych dwóch bodźców sprawia, że rezultaty terapii są bardzo namacalne a zabieg jest doskonałą alternatywą dla operacji chirurgicznych.