Oferta sieci H&M

Salony z ubraniami o typie sieciowym są ostatnio bardzo popularne, zwłaszcza w dużych ośrodkach miejskich. Liczba tego rodzaju miejsc stale zwiększa się, a umiejscowione są one w większości przypadków na terenie galerii handlowych. Jedną z najbardziej popularnych marek tego rodzaju jest H&M. Ubrania H&M odznaczają się zróżnicowanymi cenami, jak również różnorodną stylistyką Skierowane są do kobiet, mężczyzn i najmłodszych. Asortyment jest bardzo szeroki, każdy z elementów garderoby dostępny jest w bardzo wielu zróżnicowanych formach. W punktach tej marki można kupić również obuwie. Kolekcja dla panów nie jest tak rozbudowana jak dla pań, nadal jednak asortyment odzieży jest bardzo duży.

Spodnie
Asortyment spodni w placówkach H&M jest niezwykle szeroki. Spodnie damskie H&M dostępne są w wielu zróżnicowanych formach i kształtach. Obecnie, zwłaszcza w kolekcji dla pań, przeważają spodnie tak zwane rurki, czyli fasony o bardzo wąskich nogawkach. Będą to typowe spodnie dżinsowe lub spodnie materiałowe, o zróżnicowanym stopniu elastyczności. Ich kolory są niezwykle urozmaicone, spodnie można kupić nierzadko w bardzo jaskrawych barwach. Jednym z charakterystycznych modeli, są spodnie dla kobiet w ciąży. Mają one dodatkowy elastyczny pas tkaniny, ułatwiający noszenie kobietom w ciąży. Spodnie dla panów występują w kilku głównych modelach. Podzielone są na podstawie tych modeli, które posiadają nogawki rozszerzane, proste lub zwężane, a także stan wysoki lub niski. W asortymencie męskim również dostępne są spodnie dżinsowe oraz spodnie z materiału, na przykład sztruksowe.

Letnie spodnie od NIFE

Autor: NIFE
Źródło: NIFE

Aktualnie niezwykle popularne wśród kobiet są legginsy. W sklepach H&M dostępne są w ogromnym wyborze, o rozmaitych modelach i barwach. Legginsy H&M tworzą sporą część kolekcji dla pań. Niektóre modele wyglądają jak spodnie, niekiedy posiadają kieszenie. Wzory są bardzo zróżnicowane, od prostych geometrycznych, jak na przykład kropki czy paski, przez wzory zwierzęce, takie jak panterka czy zebra, aż po zaawansowane, kolorowe wzory.

Dodatki
W punktach H&M jest bardzo szeroka oferta akcesoriów. Będą to na przykład torby i torebki, wykonane z wielu różnych materiałów i w rozmaitych rozmiarach. Dostępny jest także szeroki wybór okularów przeciwłonecznych. W dużych ilościach reprezentowane są chusty, szaliki i apaszki lub czapki i rękawiczki, w zależności od aktualnej kolekcji i pory roku. Spodnie (tutaj więcej)