Ogól się z klasą

Nie wiesz, jaki jest idealny podarek dla pana? Odpowiedź jest łatwa: odpowiedni zestaw do golenia, który uczyni, że ta codzienna aktywność będzie zapewniała mu dużo przyjemności. Opłaca się własnoręcznie złożyć taki pakiet.

Jeśli chcesz podarować mu jakieś pachnące balsamy do twarzy, zapomnij. Oto właściwe rzeczy, które każdy pan ma posiadać w swoim pakiecie do golenia:

brzytwa do golenia

Źródło: flickr.com

Brzytwa do golenia – tak, dobrze przeczytałaś. Facet nie będzie się przecież golił różowymi nożykami dla pań. Nawet jeżeli twój partner nigdy nie stosował prawdziwego ostrza, z pewnością prędko się nauczy, jak używać brzytwy. To może stać się dla niego rewelacyjnym przeżyciem, które cofnie go w przeszłość, do okresu, kiedy mężczyźni golili się zaostrzonymi kawałkami żelaza.

Tak codzienne golenie zarostu zmieni się w wspaniały rytuał, który przyniesie mężczyźnie siłę na cały dzień. Brzytwa do golenia w dłoni przynosi poczucie władzy, a również kontroli, ponieważ podczas golenia powinno się monitorować każdy ruch. Poranne golenie nauczy go zręczności i pewnego prowadzenia ręki. Taka brzytwa to coś, co musi trzymać w ręku każdy mężczyzna, który lubi poczuć więź ze swoimi ojcami.

Jeśli jednak twój partner obawia się trzymać w dłoni ostrze, inną opcją jest maszynka na żyletki. Twój facet nie powinien stosować jednorazowych nożyków, które są kiepskie przy goleniu.

Jeżeli chcesz znaleźć materiały na omawiany temat, to przejdź tutaj dekoracje ślubne i przejrzyj inne informacje odnośnie podnoszonego zagadnienia.

Maszynka na żyletki umożliwia wymianę starych żyletek i wsadzenie tam ostrych.

maszynka

Źródło: flickr.com

Do zestawu dla faceta dorzuć koniecznie porządną wodę kolońską oraz kremy męskie. Olewaj wszelkie zapachy, które nadają się dla pań.

Uważasz, że ten materiał jest godny polecenia? Jeśli tak, to z pewnością zainteresuje Cię też ta rekomendowana oferta (http://gloria.wroc.pl/uslugi-pogrzebowe/plany-pogrzebowe/), gdyż odnosi się do zbliżonej problematyki.

Mężczyzna powinien pachnieć energią i zdecydowaniem, a zatem kup mocny, wyrazisty zapach. Poza tym kup jeszcze płyn po goleniu o podobnym zapachu, żeby dopasował się do wody kolońskiej. Aby rany, które powstają w trakcie golenia szybciej się goiły, dodaj także ałun, preparat, który efektywnie zatrzymuje krwawienie.

Źródło: facetaria.pl