Okrycia wierzchnie w sklepach Top Secret

Wśród sieciowych salonów z ubraniami jednym z pierwszych znanych w kraju był Top Secret. Marka ta najpierw istniała samodzielnie. Obecnie w sklepach Top Secret do kupienia są ubrania także innych marek należących do spółki zarządzającej Top Secret.

O sprawach dotyczących rozmaitych kwestii dowiedzieć się można z sieci. Wówczas wystarczy przeczytać artykuł o przedstawianym zagadnieniu oraz przedstawić szczegóły (https://kadok.pl/oferta/nadruki-na-odziezy/flex-flock).

Jest to na przykład marka Troll. Sklep ta udostępnia bardzo dużą ofertę, gdzie dominują ubrania damskie i męskie. Dostępne są również różnego rodzaju dodatki. Ostatnio ubiory tej marki stały się znacznie częściej wybierane niż dotychczas. Oferta okryć wierzchnich nie jest szczególnie bogata, jednak niektóre elementy zasługują na uwagę.

Okrycia wierzchnie dla mężczyznDla panów Top Secret oferuje między innymi kilka modeli kurtek na zimę. Są to kurtki grube i puchowe. Występują też długie zimowe okrycia z grubego materiału. Te ostatnie mają charakter bardziej elegancki, można je zestawić przykładowo z garniturem lub innym oficjalnym strojem. Oferta wiosenna obejmuje okrycia wierzchnie w większości z nieprzemakalnych materiałów, w zróżnicowanych, w większości przypadków ciemnych kolorach. Część z nich wyposażona jest w kaptury. Inny typ kurtek, który można nazwać młodzieżowym, to kurtki wzorzyste. Najpopularniejszym z dostępnych motywów jest czarno-biała kratka. Kurtki te dodatkowo posiadają ściągacz u dołu.

Autor: Goldwin

Okrycia wierzchnie damskieKolekcja dla kobiet również nie jest bardzo szeroka. W ubiegłym sezonie zimowym przeważały długie, ciepłe pikowane okrycia z paskiem w talii. Modele te również tworzyły większą część zimowej oferty w Top Secret. Kurtki Top Secret dla pań to w większości wspomniane wyżej płaszcze. Oferowane są rozmaite wzory pikowania. Mają zazwyczaj w kaptury obramowane futrem. Cechą, odróżniającą płaszcze tej marki od innych zbliżonych jest zróżnicowanie kolorów. Płaszcze te dostępne są w takich kolorach, których nie widuje się w innych punktach sprzedaży. Oferta na wiosnę to z kolei zazwyczaj niedługie kurtki z rozmaitych taknin, które również moga mieć nietypowe barwy. Dostępne są także kurtki skórzane z ćwiekami, z dżinsu oraz wzorzyste. Jednym z występujących wzorów są kolorowe kwiaty.